Влада Токіо планує збудувати 56 тисяч безпечних місць для захисту населення у разі нападу

СВІТ
25 січня, 09:33
Влада Токіо планує збудувати 56 тисяч безпечних місць для захисту населення у разі нападу

Сховища, розміром не більше за контейнер, почали з'являтися на вулицях японських міст.

Влада Токіо вирішила створити в місті підземні притулки, які захистять мешканців столиці Японії від ракетних атак.

Про це пише Yomiuri.

Місцева влада планує збудувати 56 тисяч безпечних місць для захисту населення у разі нападу. Проте, якщо напади продовжаться або стануть більш інтенсивними, ці місця можуть бути переповнені і не зможуть забезпечити безпеку всіх людей.

Крім води та харчових продуктів, вони будуть оснащені вентиляційним обладнанням, джерелами аварійного електропостачання, засобами зв'язку тощо для забезпечення можливості тривалого перебування.

Оскільки будівництво підземних сховищ обходиться в сотні мільйонів єн і їх буде складно встановити по всьому Токіо, столичний уряд сподівається, що приватний сектор також розвиватиме підземні притулки, наприклад, шляхом встановлення підземних просторів, які можна буде використовувати як сховища, коли будівлі збудовані.

Планується, що реалізація проєкту стартуватиме наступного фінансового року у квітні 2024-го і триватиме кілька років.

Як відзначає видання, створення підземних укриттів у Токіо розглядається владою як захід проти загрози з боку КНДР та підготовка до можливого загострення ситуації навколо Тайваню.

Читайте також:
Життя
Причина — тисячі галасливих туристів з усього світу. Місцеві жителі втомилися від приїжджих, які не дають спокою ні в день, ні вночі.
30 квітня, 21:41
Світ
На острові буде багато зелені, харчових виробництв, шкіл, спортивних майданчиків, лікарень, парків, стадіону, готелів та офісів.
13.06.2023, 11:35
Світ
Правоохоронці оперативно евакуювали людей із місця події. Невідомо, чи постраждав хтось унаслідок вибуху.
15.04.2023, 09:20
Світ
Уряд дозволив мешканцям повернутися в будинки
03.04.2023, 09:09
Світ
До "чорного списку" Японії потрапили ПВК "Вагнер", "росбанк", заступник міністра оборони рф, очільник концерну "Калашников" та інші.
28.02.2023, 12:30
Світ
Залізна куля, виявлена ​​на пляжі в Японії, збентежила місцевих жителів, оскільки походження загадкового об'єкта залишається невідомим.
24.02.2023, 11:42