Влада України хоче видати Московії на смерть уродженця Ічкерії Юсупа Саїд-Алієва

ВІЙНА
03.09.2023, 09:30
Влада України хоче видати Московії на смерть уродженця Ічкерії Юсупа Саїд-Алієва

Підлість і зради завжди призводять до плачевного кінця.

Йде війна. Московія вбиває українців сотнями та тисячами. Руйнуються міста та села. Здається, що цього разу влада України нарешті визначилася зі своїм ворогом, винним у масових вбивствах українського народу.

Але нічого не змінюється у цьому світі. Допомога ворогові нікуди не поділася навіть в умовах запеклої, кривавої агресії.

На боці України воюють добровольців із усього світу, у т.ч. уродженці Ічкерії. Воюють з 2014 року, проте це не завадило владі за Януковича та Порошенка видавати банді ФСБ на тортури та смерть тих, хто захищав Україну від того, кому вони видали її захисників.

Після приходу нової влади, коли у Києві і не думали, що Московія знову нападе на Україну, практика пособництва продовжилася.

Але навіть після того, як московити напали і почали масово вбивати, катувати, викрадати, ґвалтувати українців, нічого не змінилося.

У в'язниці в Україні відсидів свій термін чеченець Саїд-Алієв Юсуп Ісмаїлович 1990 р.н. уродженець міста Шалі.

1 вересня термін ув'язнення закінчився, і він мав вийти на волю. Але влада України його не звільнила.

Тепер вони хочуть видати Юсупа Саїд-Алієва на тортури і смерть Московії. Ічкерійця перевели з табору до в'язниці у Києві та готують видати Москві на вимогу ФСБ.

Тільки вдумайтесь у це. Банда ФСБ вимагає від України, яку Московія захоплює, вбиває, ґвалтує, руйнує, викрадає дітей – видати їх ворога та Київ погоджується.

Кажете демократія, закон? Де закон? Про демократію ми мовчимо.

Етнічний українець Юрій Швець, колишній член резидентури КДБ СРСР у Вашингтоні, який після розвалу союзу поїхав до США, який активно висвітлює події російсько-української війни, стверджує, що владні структури України пронизані агентурою ФСБ.

Залишається сподівається, що справжні патріоти України, які безумовно є у владі (інакше Україна давно впала), для яких честь, совість і престиж своєї країни не порожній звук, зупинять агентуру ФСБ, що зарвалася, і не дозволять відбутися черговому акту ганебного пособництва російському ворогові.

Один торговець чеченською кров'ю, колишній президент Грузії Саакашвілі, котрий намагався відкупитися від Москви, видаючи чеченців Московії, сьогодні сидить у в'язниці у своїй власній країні.

Підлість і зради завжди призводять до плачевного кінця.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
Наразі зрадник Олександр Пономарьов утримується у слідчому ізоляторі.
17:23
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
13 липня, 11:05
Війна
Наближені до влади блазні використовують громадян у власних меркантильних цілях. Доля народу та України їм цілковито байдужа.
07 липня, 14:53
Опінії
Усе він веде до нових «Мінських перемовин» які так критикував.
01 липня, 16:04
Опінії
Крайній раз верховний головнокомандувач уже говорив не про перемогу у війні, а про «припинення війни»
01 липня, 09:05
Політика
Павза із прийняттям у цілому законопроєкту про заборону московських попів явно затягнулася. «Слуги» відпрацьовують московську зарплату.
28 червня, 13:47