Влада Ужгорода вислужується перед Москвою

ПОЛІТИКА
28 червня, 18:23
Влада Ужгорода вислужується перед Москвою

Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.

Красномовним свідченням є світлина з середмістя Ужгорода, оприлюднена у Telegram активістами громадської організації "Карпатська Січ", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, міський голова Богдан Андріїв дав пряму вказівку комунальним службам знищувати всі наявні графіті, особливо ті, що пов'язані з захисниками Маріуполя.

«Влада Ужгорода, а це, зауважимо, – заборонений Опозиційний блок, – бореться з малюнками, присвяченими "Азову". Купу років головний міст над річкою Уж "прикрашали" посилання на Telegram-канали з наркотиками та інший шлак, і нікого це не хвилювало. Проте, як тільки з'явився шеврон "Азову" – його необхідно стало зафарбувати. Війна війною, а при владі здебільшого ті самі сєпари, яким націоналісти повсякчас ріжуть очі», – прокоментували ситуацію діячі ГО "Карпатська Січ".

Також слід навести коротку політичну довідку очільника Ужгорода Богдана Андріїва, щоби зрозуміти його ненависть до азовців зокрема і українських націоналістів у цілому:

  • 1996-2004 – співробітник (старший інспектор по боротьбі з контрабандою) Карпатської регіональної митниці за протекцією Віктора Балоги;
  • 2006-2010 – депутат Ужгородської міськради (позапартійний);
  • 2010-2014 – депутат Ужгородської міськради від "Партії регіонів";
  • 2014-2015 – секретар Ужгородської міськради і виконувач обов'язків мера;
  • 2015-2020 – міський голова Ужгороду (спершу від партії "Відродження", згодом від "Опозиційного блоку");
  • від 2020 – міський голова Ужгороду від партії "Довіряй ділам".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що торік за сприяння вказаного очільника обласного центру Закарпаття засудили українського патріота, який нібито повалив ханукію.

Читайте також:
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11 липня, 08:18
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил РФ домовилося з херсонськими колаборантами про розчищення зруйнованого Маріуполя.
04 червня, 19:27
Світ
Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.
01 червня, 19:24
Опінії
Митрополит Онуфрій і його шеф – патріарх-ґебіст Кірілл – відповідальні за російську воєнну агресію на рівні з Владіміром Путіним.
01 червня, 17:01