Українця засудили за повалення ханукії в Ужгороді

КРИМІНАЛ
04 січня, 11:24
Українця засудили за повалення ханукії в Ужгороді
Фото: Антикор

Вихідці з Юдиного коліна, які святкували Хануку під час щорічних роковин Голодомору, продовжують насаджувати нам свій порядок денний.

Свідченням є показова судова розправа над жителем Закарпаття, який торік у грудні скинув ритуальний дев'ятисвічник у річку Уж.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на матеріали видання "Антикор".

Як стало відомо, мешканцю Ужгорода днями винесли обвинувальний вирок за статтею 161 Кримінального кодексу України: 1 рік позбавлення волі із заміною на 1 рік випробувального терміну; сам чоловік на суді визнав провину.

Доволі прикметно, що вітчизняні правоохоронці та слуги Феміди не тільки швидко розкрили вказану справу, але й засудили підозрюваного – з часу інциденту не минуло і місяця!

Натомість вбивства Георгія Гонгадзе, Олександра Музичка, Павла Шеремета наче навмисно досі не розкрили, замовники та виконавці перебувають на волі.

Фактично, можна стверджувати наступне: чия влада в Україні, тих і закони; але чи довго українці будуть терпіти подібну чужинську навалу?!

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", новий указ "президента Голобородька" про державні свята показав, на кого спирається Зе-команда.

Читайте також:
Кримінал
Уродженець міста Томськ і опозиційний громадський діяч Ігор Кузнєцов, який боровся з Кремлем, не бачитиме волі до початку літа.
14 лютого, 08:37
Політика
Окупанти засудили двох кримських татар до 11 років колонії суворого режиму
11 лютого, 14:35
Світ
Усе для своїх, для чужих нічого – за таким принципом працюють органи виконавчої влади Фінляндії, видаючи ґебістам російських біженців.
31 січня, 08:37
Війна
Окупанти у Криму тримають у неволі щонайменше 116 людей за політичними чи релігійними мотивами
27 січня, 20:35
Світ
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30
Світ
Українського режисера Євгена Лавренчука випустили зі слідчого ізолятора під домашній арешт
21 січня, 15:58