Влада знищує спорт і здорове покоління дітей

ПРОБЛЕМИ
18.04.2016, 09:13

Василь Омельяненко, заслужений тренер України, тренер Полтавської ДЮСШ №1 із легкої атлетики, порівняв стан спорту в Радянському Союзі та сучасній Україні. Тренер звернув увагу на цілковиту незацікавленість нинішньої влади у вихованні здорового покоління дітей через спорт, зокрема, легку атлетику.

Як такої держави в нас немає, як і політики щодо спорту. Легка атлетика позбавлена фінансування та підтримки, – говорить Омельяненко.

Так у Полтаві 16 квітня відбулися відкриті обласні змагання з бігу. Змагалися спортсмени з Полтавської ДЮСШ №1 та обласної ДЮСШ «Колос». Загалом тридцять дітей у вікових категоріях від 14 років і молодше. Турнір відбувався за підтримки громадської спілки «Останній Бастіон».

Олександр Мамай, міський голова Полтави, його заступник Михайло Шевченко чи будь хто з депутатського корпусу міської та обласної ради змагання проігнорували. Так само, як і святкування 25-річчя Полтавської школи мистецтв «Мала академія мистецтв».

Попри середину квітня та сприятливі погодні умови, турнір відбувався у закритому легкоатлетичному манежі ФК «Ворскла». Причина – жахливий стан бігових доріжок на стадіоні. Вони не придатні для проведення змагань навіть міського рівня. Останній раз міська влада капітально ремонтувала бігові доріжки ще на початку 1990-их років.

Легка атлетика, як і більшість видів спорту, зараз тримається винятково на ентузіазмі спортсменів і тренерів.

Полтавська міська влада цілком підтримує загальнодержавну політику. Здорові діти, спортсмени, олімпійці їй не потрібні.