​Владу Полтави просять відремонтувати провулки прилеглі до вулиці Лугової

ПОЛТАВА
26.08.2019, 07:20
​Владу Полтави просять відремонтувати провулки прилеглі до вулиці Лугової

З пропозицією привести у належний стан дорожнє покриття вулиць Сонячної та Попова, а також 2-го Прорізного провулка звернулась громадянка Світлана Голян.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Полтавської міської ради. У документі йдеться про жахливий стан названих доріг, що прилягають безпосередньо до вулиці Лугової, якою курсують маршрутні автобуси, з'єднуючи з центром міста мікрорайон Дальні Яківці.

Стурбовані мешканці приватного сектору наголошують, що необхідно оновити асфальтове покриття для нормального виїзду на вулицю Лугову. Адже у віддалені райони Полтави комунальні служби заглядають доволі рідко, а тому названі вулиці потребують якісного ремонту.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18