Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій

КРИМІНАЛ
27.10.2022, 14:15
Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій

ДБР виявило на Одеській митниці 130 неоформлених контейнерів з елітними авто, алкоголем та технікою

Співробітники Державного бюро розслідувань 18 жовтня виявили на Одеській митниці понад 130 контейнерів з товарами, термін розмитнення яких був штучно затягнутий посадовцями.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Наразі правоохоронці оглянули вже 50 контейнерів з елітними автомобілями, технікою, взуттям, алкоголем, будівельними матеріалами та харчами.

Орієнтовна вартість, оглянутого товару, вже перевищує 300 млн грн. Документи на всі товари відсутні, як і відомості про їх власників.

Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_1

Водночас зазначається, що окремі комерсанти відреагували на заклик ДБР та вже намагаються офіційно сплатити відповідні штрафні санкції та митні збори. Слідчі дії тривають.

Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_3Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_4Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_5Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_6Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_7Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_8Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_9Власників вилученого майна можна пошукати на Банковій_10

Читайте також:
Політика
Звісно свічку я не тримав, але маємо як факт, майже повну п’ятирічну втрату уваги правоохоронців до ВТФ Григорія Козловського.
18 червня, 16:24
Кримінал
Саме Винниківська тютюнова фабрика контролює 75% ринка виробництва нелегальних сигарет для Duty Free.
17 червня, 10:05
Кримінал
Їх підозрюють у незаконному виготовленні тютюнової продукції.
15 травня, 12:01
Опінії
Операція організовувалась в режимі максимальної секретності, тому витоку інформації до фігурантів вдалось уникнути.
15 травня, 10:35
Політика
Втрачаючи на нелегальному ринку тютюну 23 млрд/рік, бюджетних доходів нам все складніше вимагати фінансової підтримки у партнерів.
10 травня, 15:25
Політика
Україна стала другим за величиною джерелом нелегальних сигарет у Європі
17 квітня, 16:25