ВМСУ очікують перший тральщик класу Sandown до кінця року

ВІЙНА
18 січня, 11:34
ВМСУ очікують перший тральщик класу Sandown до кінця року
Фото: google

Розпочато формування екіпажів для майбутніх суден

Командувач ВМС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, у своєму зверненні до особового складу з нагоди початку нового навчального року повідомив, що до кінця 2022 року, флот планує отримати перший тральщик-шукач мін класу Sandown, пише АрміяInform.

«До кінця року плануємо отримати перший протимінний корабель класу Sandown»,- сказав Олексій Неїжпапа.

Кораблі надійдуть до складу національного флоту після повної ревізії, ремонту,модернізації, а також додаткового оснащення та відповідної підготовки особового складу ВМС України.

Домовленість зафіксували у Меморандумі про реалізацію проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та Військово-Морськими Силами України.

Для потреб національного флоту придбають протимінні кораблі типу Sandown, що увійшли до складу британського флоту у період з 1989 по 2001 роки.

У листопаді Військово-Морські Сили України почали формування екіпажів для майбутніх тральщиків. Тоді розпочався відбір кандидатів з числа військовослужбовців та військовозобов’язаних запасу для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб рядового та старшинського складу.

Читайте також:
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45
Війна
Bayraktar TB2 отримав всесвітнє визнання, і кілька аналітиків стверджують, що це сімейство дронів змінило характер війни.
24 червня, 13:50
Війна
ЗСУ провели перше бойове застосування РСЗВ Himars
24 червня, 12:27
Війна
Їх надали Сполучені Штати в рамках військової допомоги.
23 червня, 16:20
Світ
Великий бойовий БПЛА Baykar Akıncı вперше бере участь у міжнародних навчаннях у Туреччині
22 червня, 13:55
Війна
Джо Байден оголосив новий пакет військової допомоги на $1 млрд.
16 червня, 12:24