Водойми Полтавської області заражені холероподібними вібріонами

ПОЛТАВА
17.09.2019, 06:27
Водойми Полтавської області заражені холероподібними вібріонами

Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я оприлюднив результати дослідження стану відкритих водойм.

Зазначається, що проведений аналіз даних епізоотологічного й ентомологічного моніторингів засвідчив активність природних осередків інфекційних захворювань, спільних для тварин і людей. Дослідження об’єктів довкілля та живої природи визначили існування ризиків біологічного характеру для здоров’я людей.

Згідно з оприлюдненою інформацією у відкритих водоймах на території міст Полтава і Горішні Плавні, а також у Гадяцькому, Котелевському, Лубенському й Хорольському районах визначено високий вміст холероподібних вібріонів. Саме ця інфекція несе потенційну можливість поширення холери серед населення Полтавщини.

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05