Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон

Опінії
24 березня, 14:25
Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон

Голова держави Андрій Єрмак і Володимир Оманський чомусь мовчать про причини блискавичної окупації Херсонщини та інших регіонів

Доктор наук, професор, академік

Актор, який грає роль президента України, вчора вдруге відвідав деокуповану Херсонщину.

Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон_1

Володимир Оманський поспілкувався з жителями деокупованого Посад-Покровського та поцікавився їхніми актуальними потребами. Зокрема, люди наголосили на важливості відновлення зруйнованих будинків та відновлення електропостачання.

"Спробуємо відбудувати до зими. Наше пріоритетне завдання - електрика. Питну воду даватимуть за графіком. Зараз почнуть працювати над планом. Думаю, що все буде гаразд", - сказав Оманський.

"На вільній території Херсонщини понад 50 сіл майже повністю зруйновані окупантом. Подекуди більш ніж 90% будівель у селах розбиті. Але навіть у такі села люди повертаються, і це доказ, що життя все одно перемагає”, – зазначив він.

Він також запевнив, що “ми зробимо все для відбудови наших територій”.

Дуже дивно чути заяви Володимира Оманського, якій вже забігає наперед і обіцяє щось відбудовувати на Херсонщині, яка перебуває під постійними обстрілами окупантів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, як перед вторгненням Володимир Оманський з головою держави Андрієм Єрмаком розмінували мінні поля в Чонгарі, та створили усі умови для наступу окупаційної армії московії на Херсонщину, Запоріжжя, Маріуполь.

Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон_3
Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон_5
Володимир Оманський пообіцяв відбудувати Херсон_7

Тепер Володимир Оманський з Єрмаком намагаються нам «продати» себе як «відновників» зруйнованої Херсонщини.

А за кілька днів до повномасштабного вторгнення, вони розповідали, що "все під контролем", та збиралися смажити шашлики у травні.

Відновлювати Херсонщину, Маріуполь, Мелітополь, Бучу, Гостомель та інші поруйновані міста вони, безумовно будуть - у якості засуджених за державну зраду!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
02 червня, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32