Ворог намагається висадити морський десант на Півдні, – Держприкордонслужба

ВІЙНА
26 лютого, 15:53
Ворог намагається висадити морський десант на Півдні, – Держприкордонслужба

Флот країни-агресора розпочав позапланову "контртерористичну операцію" в українських територіальних водах.

Таку інформацію сьогодні, 26 лютого, оприлюднила пресслужба Державної прикордонної служби України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що московитські військово-морські сили закрили район у північно-західній частині Чорного моря, для нібито проведення власної "контртерористичної операції".

«Командування ВМС РФ поширює відкритими каналами безпеки судноплавства нові повідомлення. Варто наголосити, що на північному заході Чорного моря український, а не російський берег. Нагадаємо, що сьогодні вночі ворожий дрон атакував корабель Морської охорони Держприкордонслужби України "Григорій Куроп'ятніков". Згодом безпілотник був збитий на підльоті до Чорноморська, а корабель продовжив службу», – прокоментували ситуацію у Держприкордонслужбі. 

Також додається, що вранці прикордонники Ізмаїльського загону спостерігали активність ворожих дронів, які з висоти близько 1 км розвідували узбережжя Чорного моря та ріки Дунай.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що вчорашній бій за острів Зміїний – це новітні українські Фермопіли.

Читайте також:
Війна
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Опінії
"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.
31 липня, 19:27
Опінії
Росія докладе усіх зусиль, аби знищити Україну, знищити нас, а потім знищити когось іншого. У цій війні для росії мир – це поразка.
30 липня, 19:12
Опінії
Російська армія обстрілює Україну. Важко осягнути логіку маніяка Владіміра Путіна і дати відповідь навіщо він його військо це роблять.
17 липня, 19:33
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45