Ворон ворону, або прокурорська кругова порука

ПОЛТАВА
23.10.2014, 21:17
Ворон ворону, або прокурорська кругова порука

22 жовтня Президент Порошенко підписав закон "Про прокуратуру",який скасовує функцію загального нагляду прокуратури. Фактично через півроку ми матимемо обезголовлену гідру, яка тисячами голів прокурорських працівників роками грабувала населення України. Наслідки їх діяльності для країни загальновідомі, як і масштаби награбованого. Маєтки за мільйони доларів, тисячі гектарів землі, бізнес через офшорні юрисдикції. Цей список може бути безкінечним. Гідра йшла по шляху безперервного накопичення, від батька до сина, вже й онуки прийшли працювати на благо золотого тільця, але прийшов Час...

Зміни до законодавства, люстрація, стали початком кінця епохи накопичення скарбів за рахунок малого та середнього бізнесу, вважайте-за рахунок людського горя. Для великого бізнесу останні роки нагадували фільм жахів, особливо, якщо ти не з команди. Прокуратура, за законом, читайте уважно - здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Я знаю всього декілька людей з числа працівників прокуратури,які відповідають, на мою думку, цим засадам. Дякуючи Богові,я знайомий з людьми радянської епохи,які працюючи на посадах прокурора області,заступника міністра внутрішніх справ Української РСР, не тільки не втратили своє обличчя, а навпаки - є взірцем для цілих поколінь. Вони, до речі, мешкають в двох або трьох кімнатних квартирах, і є скромними в побуті. Але ці люди знають Шекспіра, Гете, Пастернака, цитують сонети, це люди з величезним відчуттям справедливості. І якщо їх головним призванням було захищати Закон, то нинішній прокурорський люд - живе за зовсім іншими уподобаннями. Для нього головним мірилом є бабло. Від цього люду я вперше почув вислів "ошкурить лоха", на наших очах відбувалось фінансове зростання "слуг закону", коли, приїхавши з райцентру в область на посаду, за декілька років "невтомної роботи" зачуханий Васько перетворювався в Василя Михайловича. І вже не Деу, а Лексуси, Мерседеси ставали його іграшками. Ті, що розумніші, відправляли награбовані кошти на офшорні рахунки, з яких, потім, були придбані розкішні маєтки в Європі. Ті, що не довчилися, свої награбовані статки показують нам. Мабудь,щоб ми їм заздрили, чи як? Я особисто їм не заздрю,бо вони, як і ми, живуть кармою своїх попередніх поколінь, а яку карму вони залишать своїм нащадкам, воліють краще не думати.

Дякуючи "Прокурорській правді" наша країна побачила обличчя прокурорів без кабінетних масок, саме такими, які вони є насправді. І, якщо, колишній керівник прокуратури Васильківа, а нині прокурор Полтавської області Ян Стрелюк думає, що в країні нічого не змінилося, він помиляється. Завдяки принциповій позиції "Прокурорської правди" країна добре знає яке справжнє, абсолютно незакорумповане, обличчя у недолюстрованого Ляшком прокурора.

А тепер, про інше. Порушивши дві фактові справи 21.10.2014 року з вказівкою "зає.....ть Сікалова козла" він на що сподівається? Що Сікалов рачки прилізе, як того хотів прокурор фалосів Кириченко? Що Сікалов, як головний редактор "Останнього Бастіону", зніме з публікації статті, які порочать честь прокурорського мундиру? На більш ніж 40 звернень до прокурора Стрелюка "Останній Бастіон"не отримав ще жодної відповіді. В той же час,на звернення поціновувача та користувача жіночої кружевноі білизни та бюстгальтерів народного депутата Бублика, Стрелюк відразу дає команду фас працівникам правоохоронних органів "розірвати" бізнес дружини Сікалова. Але де ж справа за ст.171 ч.2 КК України? Я не розумію, чому прокурор Стрелюк вважає себе суспільно вищим ніж ми? Можливо, він вважає, що знаходиться, завдяки вимиванню у держави на користь заст. Генпрокурора 140 гектарів ставків у Василькові, на вищому щаблі еволюції, ніж ми? Чи, можливо, він бачить себе на вершині харчового ланцюга?

"Покоритель" фалосів теж так вважав...

                                                                                                                                         Геннадій Сікалов


Читайте також:
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
вчора, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
вчора, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
вчора, 08:36
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21 вересня, 15:15
Доведені до відчаю через постійне безгрошів'я та невизначеність люди, перекрили одну з головних вулиць Кременчука.
21 вересня, 13:30
Олігарх Костянтин Жеваго взявся банкрутити один із найбільших вітчизняних машинобудівних заводів.
21 вересня, 10:33