Воєнний злочинець та терорист гіркін звинуватив людей ходаковського у мародерстві

ВІЙНА
27.04.2023, 12:35
Воєнний злочинець та терорист гіркін звинуватив людей ходаковського у мародерстві

«Если Донбасс и надо было от кого-то защищать, то от таких вот «защитников». Только об этом никакой путин не расскажет».

Люди зрадника України, засновника батальйону "Восток" олександра ходаковського займалися пограбуваннями в окупованому Донецьку 2014 року.

Про це заявив терорист та військовий злочинець, ексофіцер ФСБ московії ігор гіркін-стрєлков, уривок з інтерв’ю якого опублікував  журналіст Денис Казанський.

Терорист розповідає, що люди ходаковського під приводом "боротьби з фашизмом" займалися мародерством та рекетом, змушуючи місцевий бізнес платити данину:

"У мене давно руки свербіли розстріляти цю банду. Він взагалі не виставляв людей на фронт".

Коментуючи слова гіркіна Казанський зазначає:

"Люди, які люблять ставити питання "Де ви були 8 років?", самі 8 років грабували мешканців Донбасу. І це не українська пропаганда. Самі ж росіяни це визнають".
 

Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34