Вперед у минуле: у Полтаві відкрили виставку речей з СРСР

ПОЛТАВА
19.05.2017, 05:00
Вперед у минуле: у Полтаві відкрили виставку речей з СРСР

До Дня працівника музею Полтавський краєзнавчий музей відкрив нову виставку «Між минулим і майбутнім», котра стала підсумком роботи за 5 років. Серед її експонатів – речі з СРСР.

Серед експонатів нової виставки музею увагу привертають радіоприймач, телевізор, пилосос 60 рр., персональний комп’ютер 90 рр. та інші нині незнайомі молодшим поколінням побутові й технічні прилади.

– Окремий куточок ми відвели задля раритетних речей радянської доби. Тут розміщена кіноапаратура, радіоприймач «Балтика», чорно-білий телевізор «Неман», пилосос «Ракета», вібраційно-пральний пристрій 1959 року, – тобто ті речі, які вже відходять у минуле, і сучасне покоління з ними не знайоме, – зазначила старший науковий співробітник науково-дослідного відділу фондів Оксана Солома.

Вперед у минуле: у Полтаві відкрили виставку речей з СРСР_1

За словами працівниці музею, такі експонати можна знайти чи не в кожній родині, якщо поритися на балконі чи горищі. А музей, вважає науковець, покликаний збирати та представляти всі епохи, до якої тепер входить і радянська.

Вперед у минуле: у Полтаві відкрили виставку речей з СРСР_3

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48
Полтава
Хабар у 1500 доларів: лікар МСЕК отримав штраф і заборону працювати.
24 червня, 16:47
Полтава
«Полтаватеплоенерго» судиться зі 80-річною бабусею, вимагаючи вигаданий борг. Журналістів не пускають до суду.
24 червня, 12:21