Вподобав патріотичний допис — зарахований до кола екстремістів

СВІТ
25.07.2019, 14:40
Вподобав патріотичний допис — зарахований до кола екстремістів

Нещодавно британська корпорація "Moonshot CVE" презентувала технологію, декларована мета якої — протидія екстремістської інформації в інтернеті. У тому числі — пропаганди так званого білого націоналізму, повідомляє часопис "The Guardian".

У компанії заявили, що інновація "Moonshot CVE" визначатиме пошукові запити та дописи користувачів у соціальних мережах. Після чого буде здійснено вибірковий аналіз, який і визначить приналежність тієї чи іншої особи до «екстремістського угрупування» чи, принаймні, наявність «радикальних настроїв».

Нова програма відстежуватиме всіх, хто шукає в інтернеті інформацію, пов'язану з не тільки націоналізмом, але й боротьбою проти насильного впровадження гендерної ідеології та ісламізації.

Алгоритм корпорації "Moonshot CVE" можна оптимізувати під різні завдання та орієнтувати на інші групи, які визнаються небезпечними. Однак наразі цю технологію використовують в ЄС та США виключно для протидії правим силам.

Читайте також:
Світ
Так хочуть пришвидшити розгляд справ.
17:51
Світ
Після поштовхів у кількох країнах регіону оголосили попередження про цунамі, однак згодом їх скасували або знизили рівень загрози.
11:00
Світ
Париж і Берлін дійшли висновку, що компанії, залучені до розробки, не зможуть домовитися про подальшу роботу.
09:24
Світ
Експерти зафіксували небезпечну тенденцію.
вчора, 14:10
Світ
П’ять британських підводних човнів класу Astute потребують технічного обслуговування або ремонту.
вчора, 08:15
Світ
Він назвав журналістку «або брехливою, або дурною».
07 червня, 20:38