Вподобав патріотичний допис — зарахований до кола екстремістів

СВІТ
25.07.2019, 14:40
Вподобав патріотичний допис — зарахований до кола екстремістів

Нещодавно британська корпорація "Moonshot CVE" презентувала технологію, декларована мета якої — протидія екстремістської інформації в інтернеті. У тому числі — пропаганди так званого білого націоналізму, повідомляє часопис "The Guardian".

У компанії заявили, що інновація "Moonshot CVE" визначатиме пошукові запити та дописи користувачів у соціальних мережах. Після чого буде здійснено вибірковий аналіз, який і визначить приналежність тієї чи іншої особи до «екстремістського угрупування» чи, принаймні, наявність «радикальних настроїв».

Нова програма відстежуватиме всіх, хто шукає в інтернеті інформацію, пов'язану з не тільки націоналізмом, але й боротьбою проти насильного впровадження гендерної ідеології та ісламізації.

Алгоритм корпорації "Moonshot CVE" можна оптимізувати під різні завдання та орієнтувати на інші групи, які визнаються небезпечними. Однак наразі цю технологію використовують в ЄС та США виключно для протидії правим силам.

Читайте також:
Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.
11:35
Прикордонна служба Коста-Рики за підтримки поліції вилучила великий вантаж наркотиків, що прямував з Південної Америки до Європи.
10:50
Заступник генерального прокурора США закликав відмовлятися від продукції технологічного гіганта з КНР на користь європейських аналогів.
09:30
Естонська розвідка стверджує, що у НАТО в Європі немає ракетних систем, які дорівнювали б російським.
вчора, 15:00
«Смерть трансатлантичного союзу є сильно перебільшеною. Захід перемагає».
вчора, 07:58