«Все 80 тысяч» – російський піп відповів, скільки з зарплати треба нести в церкву

СВІТ
16.07.2017, 08:09

Піп РПЦ Дмитро Смирнов дав вичерпну відповідь прихожанці, скільки їй треба жертвувати на храм. У телестудію, де виступав в прямому ефірі отець Дмитро Смирнов, зателефонувала жінка, спитавши, скільки їй треба віддавати на церкву при зарплаті у 80 тисяч рублів. «Усі 80 тисяч. Взяти й одразу всі віддати», – незворушно відповів священик.

На питання ведучого, а як прожити решту місяця, Смирнов додав, що жінка скоріш за все має вдома крупи. По голосу прихожанки піп визначив, що з цим у неї вдома порядок.

Дмитро Миколайович Смирнов – священнослужитель Російської православної церкви, церковний і громадський діяч. Настоятель храму святителя Митрофана Воронезького на Хуторський і ще семи церков в Москві і Московській області. 

Читайте також:
На відео видно, як ведучий неодноразово глузливо каже дітям – «Нумо погодуймо бедуїнів».
вчора, 19:46
«Дітей Ірландської Республіки атакують збоченці!», — під таким гаслом у Дубліні відбувся протест перед парламентом країни.
вчора, 14:26
Теперішній очільник Кремля, котрий здійснює агресію щодо кількох країн світу, воліє здобути безсмертя будь-якими шляхами.
вчора, 10:45
Втомлені путінською пропагандою члени Палати представників Конґресу США мають намір визнати РФ "спонсором тероризму".
12 липня, 18:54
Уряд національної згоди Лівії, що перебуває у Триполі, збирає докази військових злочинів, вчинених загонами так званої "Національної армії".
12 липня, 12:43
Американські ЗМІ повідомляли про участь російських «фабрик тролів» в організації останніх погромів в США.
11 липня, 10:05