Всі свідомі українці — це «кремлівське ІПСО», затямте вже

Опінії
19.05.2024, 09:37
Всі свідомі українці — це «кремлівське ІПСО», затямте вже
Фото: Facebook

Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

«Ви всі російські ІПСО і розколює єдність», — говорять вони, коли десь хто із журналістів піднімає скандальну історію. Натомість Верховний Головнокомандувач свідомо злив в унітаз мобілізацію.

Нормальну мобілізацію — з фактами, оцінками та поясненням.  Влаштували піврічний чорний кач з усунення генерала Валерія Залужного і попереднього складу Генерального штабу.

Гатун із «Кварталу 95» обгадила біженців. Сопонару і Ко із того ж таки «Кварталу 95» знущались з однострою та шевронів Сухопутних військ Збройних Сил України у тупих номерах.

Вони зробили все (зробили всіх нас разом), щоби вслід чуваку на велосипеді із «Glovo» люди думали, що то заброньований ухилянт. Хотіли підвищити моральний дух армії — не знайшли нічого ліпше аніж скомуніздити ролик від «Jeep» для армії США 10-річної давнини.

Лише гляньте на те, як вони поборюють накопичені за роки проблеми:

  • У країні блекаути? — Влаштуймо режисера «Кварталу 95» — пітного ватопітека із потужними ознаками алкогольного вживання — на мільйонні підряди.
  • Що там по єдності, що там по розколах? — Не хитайте човна, ви, свідомі українці, — це вороже ІПСО (ну, так, принаймні Сірожа Лєщєнко говорить).
Чи є сенс говорити, хто найбільший розкольник? Гадаю, що все очевидно.
Читайте також:
Кримінал
Феншуй, конспірація та мільярди: що приховує справа Єрмака.
11:46
Опінії
«Вони прийшли до влади назавжди»: що Мендель розповіла Такеру Карлсону.
вчора, 10:04
Опінії
«Какая разница» як зброя: хто готував Україну до вторгнення.
09 травня, 13:42
Опінії
Від Франції 1804-го до України 2026-го: чи справді нам потрібен новий ЦК?
06 травня, 10:29
Політика
Колишній депутат та урядовець Сергій Тігіпко став одним із позаштатних радників керівника ОП Кирила Буданова.
05 травня, 14:14
Політика
Серед них — обмеження проти ексголови ОП Андрія Богдана.
02 травня, 18:42