Всі свідомі українці — це «кремлівське ІПСО», затямте вже

Опінії
19 травня, 09:37
Всі свідомі українці — це «кремлівське ІПСО», затямте вже
Фото: Facebook

Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

«Ви всі російські ІПСО і розколює єдність», — говорять вони, коли десь хто із журналістів піднімає скандальну історію. Натомість Верховний Головнокомандувач свідомо злив в унітаз мобілізацію.

Нормальну мобілізацію — з фактами, оцінками та поясненням.  Влаштували піврічний чорний кач з усунення генерала Валерія Залужного і попереднього складу Генерального штабу.

Гатун із «Кварталу 95» обгадила біженців. Сопонару і Ко із того ж таки «Кварталу 95» знущались з однострою та шевронів Сухопутних військ Збройних Сил України у тупих номерах.

Вони зробили все (зробили всіх нас разом), щоби вслід чуваку на велосипеді із «Glovo» люди думали, що то заброньований ухилянт. Хотіли підвищити моральний дух армії — не знайшли нічого ліпше аніж скомуніздити ролик від «Jeep» для армії США 10-річної давнини.

Лише гляньте на те, як вони поборюють накопичені за роки проблеми:

  • У країні блекаути? — Влаштуймо режисера «Кварталу 95» — пітного ватопітека із потужними ознаками алкогольного вживання — на мільйонні підряди.
  • Що там по єдності, що там по розколах? — Не хитайте човна, ви, свідомі українці, — це вороже ІПСО (ну, так, принаймні Сірожа Лєщєнко говорить).
Чи є сенс говорити, хто найбільший розкольник? Гадаю, що все очевидно.
Читайте також:
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55
Опінії
Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.
10 червня, 07:16
Політика
Єрмак подорожує світом коштом українських платників податків.
09 червня, 10:20