Всі українці мають чітко розуміти велику загрозу повномасштабного вторгнення РФ – Ярош

ВІЙНА
02 липня, 20:48
Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Фото: Фейсбук

Українці мають бути готовими до великої війни й діяти асиметрично.

Все українське суспільство і влада, у першу чергу, мають чітко розуміти загрозу можливого широкомасштабного вторгнення московської орди по всьому периметру нашого спільного кордону з Ерефією та Білоруссю.

Про це у себе на сторінці написав український політик Дмитро Ярош, коментуючи заяву Олександра Лукашенка про повне перекриття кордону з Україною.

“Чергова заява непрезидента Білорусі Александра Лукашенка про повне перекриття кордону з Україною є нічим іншим, як підготовкою до цілковитої здачі національного суверенітету сусідньої відносно-незалежної країни.
Також, крайні заяви та дії диктаторського антибілоруського і прокремлівського режиму є підготовкою до заходження на територію Білорусі російських окупаційних сил”,
– йдеться в заяві.

Окрім того, Ярош зазначив, що усвідомлення цієї загрози, постійна підготовка до асиметричної відповіді, єдність українського народу і Збройних Сил – запорука гідної відсічі агресору і окупанту.

вибір редакції
Читайте також:
Коаліційні російсько-білоруські війська відпрацьовують сценарій окупації польсько-литовського регіону Сувалки, погрожуючи НАТО і ЄС.
15 вересня, 07:59
Ізраїльські бойові дрони та безпілотники здійснили бомбардування трьох населених пунктів палестинців у Секторі Ґаза.
13 вересня, 12:04
Путінська Московія посилила ядерний шантаж і ядерну риторику з метою залякати сусідні країни та ненависний колективний Захід.
10 вересня, 11:44
Цьогорічне масштабне бомбардування ізраїльською армією низки об'єктів у Секторі Ґази можуть визнати воєнними злочинами.
26 серпня, 14:19
Чим ближче 24 серпня, тим активніше російські окупаційні війська вестимуть обстріли позицій українських захисників на Донбасі.
24 липня, 08:01