Встати! Суддя спить. Непідйомні будні полтавського судді Струкова

ПОЛТАВА
31.08.2016, 06:13

Голова Октябрського районного суду в м. Полтава Олександр Струков почав засинати під час судового процесу.

Відео, на якому суддя Струков на робочому місці, виклали користувачі в соціальній мережі Фейсбук. Запис одразу набув популярності, перетворившись на мем – інтернет-жарт.

Підвищена стомлюваність судді може бути наслідком його спринтерської діяльності. Ми вже писали про тренування Струкова в утечах від журналістів через кущі.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Суддя Струков змінив професію на спринтера через кущі

Також це може бути віковим проявом, адже голова суду має 61 рік.

Нагадаємо, недавно в КНДР двох чиновників розстріляли з зенітки. Як пише агентство Bloomberg, покликаючись на статтю в південнокорейській газеті JoongAng Ilbo, одному посадовцеві інкримінували «відхилення» від запропонованого урядом проекту. Другий же задрімав на нараді керівника КНДР Кім Чен Ина.

Звертаємо увагу керівництва Верховного суду України на халатне ставлення голови Октябрського суду Струкова до судочинства. Своїми діями суддя дискредитує судову систему й верховенство права в цілому. 

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50