Вступ Албанії до ЄС може опинитися під загрозою через проєкт зятя Трампа – Politico

ПОЛІТИКА
01 червня, 07:48
Вступ Албанії до ЄС може опинитися під загрозою через проєкт зятя Трампа – Politico

«Албанія повинна утримуватися від дій, які можуть завадити виконанню остаточних критеріїв».

Європейська комісія застерегла Албанію від кроків, які можуть ускладнити її вступ до ЄС. Заява пролунала на тлі протестів через будівельний проєкт, пов'язаний із зятем Трампа Джаредом Кушнером.

Про це повідомляє  Politico.

У неділю загальнонаціональні протести в Албанії тривали вже сьомий день поспіль. Демонстранти вимагають скасувати будівництво розкішного курорту, пов'язаного із зятем президента США Дональда Трампа, оскільки вважають, що проєкт загрожує заповідній природній зоні, де мешкають фламінго та тюлені, а також розташовані місця гніздування черепах.

Комісія попереджає, що цей проєкт може поставити Албанію на шлях конфлікту з екологічними нормами ЄС, ставлячи під загрозу її здатність закрити «зелений» розділ 27 у переговорах про вступ.

«Албанія повинна утримуватися від дій, які можуть завадити виконанню остаточних критеріїв, і (ми) очікуємо, що албанська влада вживе заходів без зволікання», – заявив представник Європейської комісії.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Майже 60% поляків виступають проти вступу України до ЄС — опитування.
25 червня, 13:09
Політика
Це поставило лідерів у конфлікт із більшістю інших держав-членів ЄС.
19 червня, 15:07
Політика
Європейські чиновники вважають, що Київ виконав лише частину домовленостей, необхідних для просування на шляху до членства в ЄС.
15 червня, 19:28
Політика
Серед потенційних кандидатів він назвав Велику Британію, Канаду, Туреччину, Норвегію та Ісландію.
04 червня, 20:21
Економіка
Інфляція в ЄС прискорилася до максимуму майже за три роки. Фінансовий аналітик пояснив, що це означає для українців.
04 червня, 09:46