Вступ України у НАТО не стоїть на порядку денному, – Столтенберґ

ПОЛІТИКА
24 травня, 19:32
Вступ України у НАТО не стоїть на порядку денному, – Столтенберґ
Фото: Kyiv Post

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу висловив скептичну думку з приводу пришвидшеного набуття України членства.

Відомості про це безпосередньо зі штаб-квартири НАТО у Брюсселі оприлюднило впливове німецьке видання "Bild", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами Єнса Столтенберґа, у розпал бойових дій прийняти Україну до складу Альянсу неможливо a priori, власне і сам вступ не стоїть на порядку денному.

«Питання у тому, що відбудеться після закінчення війни. Україна мусить перемогти як нація – це має вирішальне значення для членства в НАТО, яке відбудеться після війни. Допомагати українцям захищати право ООН, міжнародне право від агресивної війни – це наше право. Це не робить НАТО та членів Альянсу стороною конфлікту», – заявив пан Столтенберґ.

Крім того, генсек запевнив, що очікуване постачання Києву американських винищувачів "F-16" є лише одним із видів військової допомоги колективним Заходом для ведення української оборони, а тому війна не набуде світового масштабу.

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", на початку 2023 року Єнс Столтенберґ наголошував на тому, що Україна має відстояти свій суверенітет і свободу, а потім проситися до НАТО.

Читайте також:
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
09:10
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
вчора, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
вчора, 18:55
Війна
Обвинувачений у держзраді Чорнобук мобілізувався до ЗСУ
вчора, 07:15
Політика
Громадянство РФ у родичів – додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду в СБУ.
27 травня, 17:48