В'ятрович: формат візиту до Ізраїлю, на який погодився Зеленський, принижує Україну

ПОЛІТИКА
20.01.2020, 13:32
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Фото: УНІАН

На думку В'ятровича, Зеленському байдужа національна гідність українців.

Наявний формат запрошення президента України на Світовий форум Голокосту, – приниження нашої держави, вважає колишній директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Прийнявши запрошення, Зеленський погодився з цим приниженням.

«Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту в Ізраїлі 22-23 січня. Попри те, що йому там навіть слова не дадуть, хоча, як зауважує сам Зеленський, "кожен четвертий з євреїв, що загинули під час Голокосту, був українцем". Зате дадуть слово Путіну, керівнику держави-агресора, яка вбиває українців і окупувала наші території. Керівнику держави-правонаступниці СРСР і шанувальнику Сталіна, який разом з Гітлером розпочав Другу світову війну. Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна, і він на цю роль погодився»,написав В'ятрович у себе на сторінці.

Історик підкреслив, що поведінка Зеленського разюче відрізняється від дій президента сусідньої Польщі Анджея Дуди, який публічно відмовився їхати до Єрусалима саме через такий формат запрошення.

«Тому що для Дуди важливо не тільки, “щоб вулиця була заасфальтована”, для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі», – додав ексдиректор УІНП.
 

Читайте також:
Війна
Вітчизняне військо перемелюють у московських кривавих жорнах. Генерали у високих кабінетах вішають собі медалі на тлі втрати позицій.
26 червня, 07:18
Світ
У той час, поки найбільша за розмірами країна Південної Америки йде під воду, влада переслідує опозицію. Ліві сили націлені на узурпацію.
10 травня, 12:31
Опінії
У нашій поразці будемо винні лише ми. Завдяки партнерам у нас є шанс її уникнути хоча б частково.
13 квітня, 07:39
Політика
Балтійське турнé «найвеличнішого лідора» поступово дає свої плоди. Тільки не такі, на які розраховували в Офісі Президента на Банковій.
15 січня, 06:00
Економіка
Через перебування при владі слуг олігархів, Україна прямує на зустріч бетонній стіні. Швидкість максимальна, «гірше точно не буде»...
31.12.2023, 08:48
Позиція
Полтавський апеляційний суд переглядав резонансний вирок Зіньківського районного суду.
06.11.2023, 16:05