В'ятрович: формат візиту до Ізраїлю, на який погодився Зеленський, принижує Україну

ПОЛІТИКА
20 січня, 13:32
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Фото: УНІАН

На думку В'ятровича, Зеленському байдужа національна гідність українців.

Наявний формат запрошення президента України на Світовий форум Голокосту, – приниження нашої держави, вважає колишній директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Прийнявши запрошення, Зеленський погодився з цим приниженням.

«Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту в Ізраїлі 22-23 січня. Попри те, що йому там навіть слова не дадуть, хоча, як зауважує сам Зеленський, "кожен четвертий з євреїв, що загинули під час Голокосту, був українцем". Зате дадуть слово Путіну, керівнику держави-агресора, яка вбиває українців і окупувала наші території. Керівнику держави-правонаступниці СРСР і шанувальнику Сталіна, який разом з Гітлером розпочав Другу світову війну. Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна, і він на цю роль погодився»,написав В'ятрович у себе на сторінці.

Історик підкреслив, що поведінка Зеленського разюче відрізняється від дій президента сусідньої Польщі Анджея Дуди, який публічно відмовився їхати до Єрусалима саме через такий формат запрошення.

«Тому що для Дуди важливо не тільки, “щоб вулиця була заасфальтована”, для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі», – додав ексдиректор УІНП.
 

Читайте також:
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
18:15
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру незаконно передала в оренду громадські пасовища у Мелітопольському районі.
21 лютого, 09:25
На прощання Богдан розкрив деталі скандального візиту Зеленського в Оман.
13 лютого, 09:23
Робота Андрія Єрмака в Офісі президента починається з порушення закону.
12 лютого, 06:45
Зеленський підписав указ №48/2020 про призначення Андрія Єрмака очільником ОП.
11 лютого, 11:54
Фріз переконана, що Гончарук лише вислужується перед Зеленським.
11 лютого, 06:15