В'ятрович: формат візиту до Ізраїлю, на який погодився Зеленський, принижує Україну

ПОЛІТИКА
20.01.2020, 13:32
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Зустріч Зеленського та Нетаньяху у серпні 2019 року
Фото: УНІАН

На думку В'ятровича, Зеленському байдужа національна гідність українців.

Наявний формат запрошення президента України на Світовий форум Голокосту, – приниження нашої держави, вважає колишній директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Прийнявши запрошення, Зеленський погодився з цим приниженням.

«Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту в Ізраїлі 22-23 січня. Попри те, що йому там навіть слова не дадуть, хоча, як зауважує сам Зеленський, "кожен четвертий з євреїв, що загинули під час Голокосту, був українцем". Зате дадуть слово Путіну, керівнику держави-агресора, яка вбиває українців і окупувала наші території. Керівнику держави-правонаступниці СРСР і шанувальнику Сталіна, який разом з Гітлером розпочав Другу світову війну. Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна, і він на цю роль погодився»,написав В'ятрович у себе на сторінці.

Історик підкреслив, що поведінка Зеленського разюче відрізняється від дій президента сусідньої Польщі Анджея Дуди, який публічно відмовився їхати до Єрусалима саме через такий формат запрошення.

«Тому що для Дуди важливо не тільки, “щоб вулиця була заасфальтована”, для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі», – додав ексдиректор УІНП.
 

Читайте також:
Політика
В Україні створено Національну комісію з питань кримськотатарської мови, відповідне рішення увалили на засіданні Кабінету міністрів.
06 січня, 16:33
Політика
Тепер за критику "ґендерної" ідеології та представників ЛҐБТ-спільноти передбачено штраф від 5 до 10 розмірів мінімальних зарплат.
04 січня, 16:13
Опінії
Якось не виходить у чинної влади любити Україну та українське. Зе-команді до вподоби мавпувати все огидне з-за кордону...
20.08.2022, 18:41
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26.03.2022, 17:32