В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО

ПОЛІТИКА
12 січня, 18:14
В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО
Фото: Цензор

Керівництво СБУ продовжує покривати зрадників України.

СБУ не знайшла в діях Леоніда Кучми та Андрія Єрмака ознак державної зради, які своїми підписами у Мінську засвідчили створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО.

Про це Володимир Вятрович написав у себе на сторінці у ФБ. 

Нардеп зазначив також, що країна агресор – Росія згідно з новими мінськими документами тепер нарівні з Францією і Німеччиною є гарантом-спостерігачем.
 
“Якщо Ви дієте в інтересах ворога і здаєте національні інтереси на переговорах з ним – то це не злочин. Можете сміливо погоджувати й підписувати будь-які «поточні робочі документи», які попросить ворог, головне, щоб документи ці були викладені «лаконічно, стисло і структуровано”, – написав В'ятрович.
 
Він порадив всім охочим прочитати постанову слідчого СБУ про закриття кримінального провадження з приводу мінської зради Кучми і Єрмака. 

“Справа про Мінську зраду на додаток до справ «вагнерівців», Татарова та багатьох інших стала ще одним свідченням нездатності і небажання керівництва правоохоронних органів захистити Україну від здачі національних інтересів на найвищому рівні”, – резюмував нардеп.

Читайте також:
Призначивши людину Медведчука на “Департамент війни" ОГПУ Чума-Венедіктова у відкриту сприяє Путіну.
01 липня, 16:00
Зеленський – некомпетентний дилетант у порівнянні з досвідченим терористом державного значення Лукашенком.
30 червня, 11:45
Володимиру Зеленському в пору думати про своє майбутнє після випровадження з Банкової, яке ось-ось реалізують пересічні українці.
29 червня, 08:48
Відтак уже скоро замість пришестя кіношного благодійника Голобородька в Україні станеться пришестя другого узурпатора Януковича.
25 червня, 13:18