В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО

ПОЛІТИКА
12.01.2021, 18:14
В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО
Фото: Цензор

Керівництво СБУ продовжує покривати зрадників України.

СБУ не знайшла в діях Леоніда Кучми та Андрія Єрмака ознак державної зради, які своїми підписами у Мінську засвідчили створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО.

Про це Володимир Вятрович написав у себе на сторінці у ФБ. 

Нардеп зазначив також, що країна агресор – Росія згідно з новими мінськими документами тепер нарівні з Францією і Німеччиною є гарантом-спостерігачем.
 
“Якщо Ви дієте в інтересах ворога і здаєте національні інтереси на переговорах з ним – то це не злочин. Можете сміливо погоджувати й підписувати будь-які «поточні робочі документи», які попросить ворог, головне, щоб документи ці були викладені «лаконічно, стисло і структуровано”, – написав В'ятрович.
 
Він порадив всім охочим прочитати постанову слідчого СБУ про закриття кримінального провадження з приводу мінської зради Кучми і Єрмака. 

“Справа про Мінську зраду на додаток до справ «вагнерівців», Татарова та багатьох інших стала ще одним свідченням нездатності і небажання керівництва правоохоронних органів захистити Україну від здачі національних інтересів на найвищому рівні”, – резюмував нардеп.

Читайте також:
Опінії
Парламент на паузі: країні пропонують рішення без обговорення.
29.12.2025, 19:00
Війна
Агент «Комік» закриває проєкт «Україна».
25.12.2025, 16:31
Опінії
Гірше за Зеленського для України був лише хан Батий і Йосип Сталін.
24.12.2025, 22:07
Новини
Коли нас не питали — і раптом винні ми...
24.12.2025, 13:05
Війна
Не зрозуміло, в якості кого скоморох веде переговори.
24.12.2025, 12:31
Кримінал
Київський апеляційний суд залишив без змін вирок Віктору Януковичу та екскерівнику його Служби безпеки.
17.12.2025, 06:35