В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО

ПОЛІТИКА
12 січня, 18:14
В'ятрович повідомив про закриття справи проти Єрмака і Кучми, які легалізували терористів з ОРДЛО
Фото: Цензор

Керівництво СБУ продовжує покривати зрадників України.

СБУ не знайшла в діях Леоніда Кучми та Андрія Єрмака ознак державної зради, які своїми підписами у Мінську засвідчили створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО.

Про це Володимир Вятрович написав у себе на сторінці у ФБ. 

Нардеп зазначив також, що країна агресор – Росія згідно з новими мінськими документами тепер нарівні з Францією і Німеччиною є гарантом-спостерігачем.
 
“Якщо Ви дієте в інтересах ворога і здаєте національні інтереси на переговорах з ним – то це не злочин. Можете сміливо погоджувати й підписувати будь-які «поточні робочі документи», які попросить ворог, головне, щоб документи ці були викладені «лаконічно, стисло і структуровано”, – написав В'ятрович.
 
Він порадив всім охочим прочитати постанову слідчого СБУ про закриття кримінального провадження з приводу мінської зради Кучми і Єрмака. 

“Справа про Мінську зраду на додаток до справ «вагнерівців», Татарова та багатьох інших стала ще одним свідченням нездатності і небажання керівництва правоохоронних органів захистити Україну від здачі національних інтересів на найвищому рівні”, – резюмував нардеп.

Читайте також:
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
вчора, 13:23
Соратниця Коломойського повторила звитягу російського терориста Гіркіна, надягнувши блузу в жовто-чорних георгіївських кольорах.
30.12.2020, 19:16
До параметрів ідентичності двох недолугостей...
19.12.2020, 11:18
Кілька разів обраний міський голова Харкова залишиться у спогадах сучасників як "незламний борець" із центральною владою.
18.12.2020, 11:34
Росіянам вигідно усунути тих, хто завдавав РФ великої шкоди.
17.12.2020, 19:36
З дня початку останніх домовленостей про припинення вогню Україна втратила 12 військових.
11.12.2020, 18:47