В'ятрович розповів чому росіяни бояться українізації

ПОЛІТИКА
13 травня, 14:56
В'ятрович розповів чому росіяни бояться українізації
Фото: Укрінформ

"Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”

Ексдиректор інституту нацпам'яті України вважає, що росіяни бояться українізації України, бо від неї почувають себе громадянами другого сорту. І що підтримка державою української мови та культури є приниженням, попри те, що не йдеться якісь обмеження для них.

Про це Володимир В'ятрович розповів у себе на сторінці у ФБ.

Здавалося, б абсурд; який другий сорт, коли російською в Україні можеш отримати все – інформацію, культуру, послуги, освіту? І отримати це все легше і більше, як українською. Але ні, таки справді українізація принижує деяких росіян. Але не їх як національну меншину чи просто національну групу. Принижує  як колись панівну національну групу, принижує їх колишню імперську велич”, написав політик.

В'ятрович також влучно зауважив, що деякі росіяни вважають для себе образливим навіть саме визначення  національна меншина.“Їм не йдеться про забезпечення своїх прав як меншини, а лиш про збереження свого домінування, яке похитнулося в результаті українізації. Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”.

Читайте також:
Спікер Разумков з усіх сил намагався проштовхнути прокремлівські русифікаторські законопроєкти. Його підтримали більшість "слуг" у Раді.
01 червня, 16:56
Адже досі в Україні відсутня системна робота по боротьбі з прокремлівськими політиками та агентами путінського режиму.
03 квітня, 10:12
Або гавкіт зажопних лай по обидва боки поребрика.
25 березня, 11:36
РФ не стоятиме осторонь у разі, якщо Збройні Сили України підуть у наступ на терористичні проросійські бандформування "ДНР/ЛНР".
24 березня, 12:56
Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.
20 березня, 07:59
“Якщо реагувати симетрично на поведінку посла Ізраїлю, то Україна мала б поважати Ізраїль зневажаючи євреїв”.
12 березня, 16:44