Whose is Mr. Гетманцев: слуга українців чи кремлівського агента Сівковича?

ПОЛІТИКА
24 січня, 14:34
Whose is Mr. Гетманцев: слуга українців чи кремлівського агента Сівковича?
Фото: bastion.tv

Чинний голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової і митної політики працював помічником ексрегіонала Володимира Сівковича.

Такі відомості про Данила Гетманцева оприлюднили на одному з вітчизняних анонімних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що "слуга неукраїнського народу" наймитував у підсанкційного нині Сівковича впродовж 2002-2012 років, не без допомоги якого, ймовірно, сам зайняв у 2019 році депутатське крісло.

Окремо варто згадати причину, у зв'язку з чим західні демократії (власне уряд США – прим. ред.) запровадили каральний захід правового впливу щодо колишнього функціонера Партії регіонів.

Whose is Mr. Гетманцев: слуга українців чи кремлівського агента Сівковича?_1
Whose is Mr. Гетманцев: слуга українців чи кремлівського агента Сівковича?_3

«Санкції на Володимира Сівковича накладено за співпрацю з російською розвідкою. Він спільно з іншими українськими народними депутатами – Тарасом Козаком, Олегом Волошиним і Володимиром Олійником діяли за завданнями від ФСБ, аби підтримати операції, що проводяться під впливом РФ задля зниження впливу США та їхніх партнерів в Україні. Всі четверо зіграли роль у російській кампанії з дестабілізації суверенних держав. Нам відомо, що Росія доручила своїм розвідувальним службам вербувати нинішніх і колишніх українських урядовців, аби підготуватися до захоплення влади в Україні та контролю за критичною інфраструктурою України за допомогою окупаційних російських сил», – йдеться у пресрелізі міністерства фінансів США.

Також не слід забувати той факт, що ексроботодавець Гетманцева у 2013-2014 роках обіймав посаду заступника секретаря РНБО і, зокрема, відповідав за розгін Майдану у Києві.

Нині ж Сівкович із родиною мешкає у Москві, де разом із Миколою Азаровим і Володимиром Олійником відпрацьовують кремлівські методички зі знищення України.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", "бункерний щур" Владімір Путін зайде так далеко, наскільки йому дозволять, зокрема і "слуги неукраїнського народу".
 

Читайте також:
Опінії
Не було наказу на розмінування траси Армянськ-Брилівка! Мости і траса, по-всьому, НЕ БУЛИ ЗАМІНОВАНІ.
19 травня, 16:55
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39