«World of Warcraft» залишає Китай

СВІТ
23 січня, 22:38
«World of Warcraft» залишає Китай
Фото: google

Суперечка між Blizzard і місцевим партнером NetEase залишила китайських геймерів без улюбленої гри.

Надзвичайно популярна в усьому світі, особливо в 2000-х роках, «World of Warcraft» — часто скорочено WoW — це багатокористувацька онлайн-рольова гра, дія якої відбувається у фентезійному середньовічному світі, де добро бореться зі злом. 

Ігри Blizzard доступні в Китаї з 2008 року завдяки співпраці з інтернет-гігантом NetEase — згідно з місцевим законодавством, іноземні розробники зобов’язані співпрацювати з китайськими фірмами, щоб вийти на ринок.

«World of Warcraft» залишає Китай_1

Але після 14 років і мільйонів гравців у Китаї, дві фірми оголосили в листопаді, що переговори щодо поновлення їх операційного контракту не привели до угоди.

У результаті китайські сервери WoW будуть відключені у вівторок опівночі за місцевим часом. Інші популярні ігри каліфорнійського ігрового гіганта — одного з найбільших у світі — спіткає та ж доля, зокрема «Overwatch», «Diablo III» і «Hearthstone».

«Це кінець», — написав один користувач Weibo, супроводжуючи заплакані емодзі.

«Це була не просто гра. Це були також спогади цілого покоління молодих китайців», — написав інший.

«Дві компанії взяли гравців у заручники», — сказав ще один давній фанат.

Blizzard заявила, що веде «обговорення» з «декількома потенційними партнерами, які поділяють наші цінності», щоб продовжувати пропонувати свої послуги в Китаї. Дезактивація китайських серверів — це не «кінець», а лише «тимчасове призупинення», — заявили в Blizzard China.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32