WSJ: Трамп розчарований спробами завершити війну в Україні

ВІЙНА
10.05.2025, 11:36
WSJ: Трамп розчарований спробами завершити війну в Україні

Переговори з путіним виявилися складнішими, ніж очікував

Президент США Дональд Трамп у приватних розмовах визнав, що врегулювання війни між росією та Україною виявилося складнішим завданням, ніж він розраховував.

Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела серед його оточення, Трамп поділився з донорами, що його непокоїть ситуація в Україні й вона навіть позбавляє його сну.

Особливо складними, за словами Трампа, виявилися перемовини з владіміром путіним, який, за його словами, хоче «все» — маючи на увазі всю Україну. Президент також висловив здивування жорстокістю деяких дій Кремля, зокрема ударами по районах, де перебували діти.

Хоча Трамп раніше заявляв, що Україну буде важче переконати, ніж Росію, останніми тижнями, як зазначає видання, саме Москва стала основною перепоною до досягнення домовленості про 30-денне перемир’я, на яке вже погодився Київ. росія натомість вимагає значних поступок від України.

Спецпосланник Трампа Віткофф заявив, що тепер головне завдання — посадити сторони за стіл переговорів. Інші чиновники команди Трампа підтверджують: їхня мета — ініціювати прямий діалог, а подальший розвиток подій залишатиметься справою сторін. Це, на їхню думку, дозволить США сконцентруватися на інших глобальних пріоритетах.
 

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Пекін завдяки вичікувальній позиції лише зміцнюється на фоні світової нестабільності.
вчора, 20:34
Політика
Проте невдовзі можна очікувати нову угоду — Bloomberg.
вчора, 11:46
Політика
Історія Трампа — це історія Америки, яка втратила межі.
вчора, 10:21
Політика
Традиційна позиція Вашингтона полягає в тому, що він не підтримує незалежність острова.
16 травня, 13:05
Політика
За словами американського лідера, його позиція щодо регіону залишається нейтральною.
16 травня, 06:45
Політика
У Пекіні, як вважають деякі коментатори, обговорюють занепад американської імперії.
14 травня, 10:26