Я знаю, що за мною стежать сіоністські терористи — прокурор Карім Хан

СВІТ
24 травня, 08:29
Я знаю, що за мною стежать сіоністські терористи — прокурор Карім Хан
Фото: CNN

Прокурор Міжнародного кримінального суду у Гаазі переконаний, що режим Бібі Сатаньягу оголосив на нього полювання. Практики Візенталя у дії.

Таке застереження у розмові із провідним ліберальним американським телеканалом CNN висловив Карім Хан. Він наголосив, що Ізраїль стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус, завдяки якому сіоністам сходили з рук усі злочини та лиходійства за минулі 75 років.

Прокурор Міжнародного кримінального суду заявив, як після прохання про видачу ордерів на арешт прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу і міністра оборони Йоава Ґаланта, а також трьох лідерів угруповання ХАМАС, став отримувати погрози. Це погрози від офіційних осіб різного рівня та з різних держав.

«На мій погляд, уся ця ситуація, на жаль, лежить на розломі міжнародної політики та стратегічних інтересів. І, звичайно, деякі обрані нардом лідери говорили зі мною дуже... ну, ви знаєте, дуже прямо. «Цей суд створено для Африки та для таких головорізів, як путін», — сказав один високопоставлений лідер. Ми так не вважаємо. Цей суд є спадщиною Нюрнберґа. Цей суд — сумне звинувачення людству.

Ми всі, хто вдягнений у чорні мантії тут у Ґаазі впевнені, що цей суд має бути тріумфом закону над владою та грубою силою... Нас не переконати ні погрозами, ні будь-якими іншими діями, бо, зрештою, ми повинні виконувати свої обов'язки як прокурори, як судді перед чимось більшим. Звісно, я відчуваю, як за минулі кілька днів наді мною нависла загроза. можливо, це сумнозвісні «воїни Сіону», які чинять злочини всюди від Ґази до Буенос-Айреса, бо мають на це наказ і дозвіл», — висловився Карім Хан.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.

Читайте також:
Світ
Відвертим колаборантам, які чомусь мають паспорти Естонії, не до душі знімки знищених їхніми однодумцями із РФ сотень українських міст.
15 березня, 06:03
Війна
Куп'янський напрямок Східного фронту стабілізувався майже рік тому. З відтоді на варті стратегічного міста стали воїни-правосекторівці.
13 березня, 08:29
Політика
Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.
18 січня, 12:31
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28
Життя
Минуло вже 1000 днів із відтоді, як марсохід «Perseverance» опинився на «червоній планеті». Тепер відзняті ним кадри доступні людству.
07 січня, 08:42
Війна
Американські журналісти, чиї попередники заперечували Голодомор-геноцид (1932-1933), повторюють помилки минулого. У Кремлі чутно оплески.
21.12.2023, 19:04