Яблучковий злодій – екс-начальник полтавського ОВІРу Бондаренко (ПОВНА ВЕРСІЯ)

ПОЛТАВА
22.11.2016, 12:47
Яблучковий злодій – екс-начальник полтавського ОВІРу Бондаренко (ПОВНА ВЕРСІЯ)

Наприкінці жовтня у Полтавському районі дві жінки голіруч затримали особливо небезпечного яблучного крадія-рецидивіста – екс-начальника полтавського ОВІРу, полковника міліції Віктора Бондаренко. Впродовж тривалого часу він був невловимою грозою всіх фермерських господарств Полтавського району. Його спеціалізація – елітні яблука. Але не такі, як у Стіва Джобса, а їстівні, натуральні, українські яблука.

Зусиллями жінок і правоохоронців злочинця було затримано на гарячому. Та крадій не ликом шитий, сам колишній міліціянт у найгіршій конотації цього слова. Щоби не гріти полицю на нарах, яблучний крадій хоче довести всім, що жінки завдали йому тілесних ушкоджень, тому він – потерпілий. А майже 100 кг накрадених яблук – то дурниці.

Знайомтеся – це яблучний крадій Віктор Іванович Бондаренко. Пенсіонер, полковник міліції і колишній начальник Полтавського відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб. Через кошерні посади рано пішов на заслужений відпочинок, і зараз справляє бідну старість на скромну пенсію в розмірі приблизно 15 тис. грн. 

Та ось зросли ціни на їжу, комунальні, здорожчав бензин, і Віктор Бондаренко вирішив перейняти досвід сибіряків, які йдуть у Тайгу на так званий промисел. А те, що лісу в Полтаві менше, ніж у тайзі, то й промишляє Віктор Іванович у фермерських господарствах – приватних садах.

І недарма кажуть, якщо людина талановита – то талановита в усьому. Тільки Віктор Бондаренко почав промишляти, як одразу в нього стало напрочуд гарно це виходити. Так гарно, що фермери почали приставляти до садів охорону й заводити сторожових псів.

Та і ці запобіжники не справлялися з невловимим крадієм. Бондаренко за час роботи в органах гарно освоїв техніку героя мультфільму «Чорний плащ».

Вчергове одягши свій чорний плащ, Віктор Бондаренко автівкою під’їхав до фермерського господарства «Сад» в одному з сіл Полтавського району. Місцина йому видалася знайомою. По сусідству з «Садом» розкинулася ділянка його гарного приятеля та брата екс-нардепа Василя Степенка.

Як справжній ніндзя Бондаренко пішов на небезпечну справу голіруч. Знав – усе потрібне добуде в бою. Так і було. Він прихопив у саду ящики й кілька відер, якими транспортував фрукти із саду в багажник своєї «Рено». Хотів привласнити й стрем’янку, та тоді б не зачинився багажник.

За кілька годин майстерної роботи крадій натранспортував собі аж 66 кг яблук. До 100 кг залишалася якась там година, але тут яблучного крадія спіткало лихо. Захопившись процесом збирання яблук, Бондаренко незчувся, як хазяйка фермерського господарства ще з однієї жінкою «хлопнули» його на гарячому.

Жінки викликали правоохоронців. До їхнього приїзду залишалися хвилини. Бондаренко пішов ва-банк. Почав запевняти, що в багажнику його машини – не яблука, а кукурудза. На питання, де він її взяв, і що робив уночі в чужому господарстві, яблучний крадій відповів, що крав кукурудзу в свого друга – Степенка. Цікаво, чи знав про таке несанкціоноване прибирання городини сам Степенко? Чи для нього це виявиться сюрпризом? Потім яблучний крадій Бондаренко в присутності жінок почав пропонувати хазяйці саду хабар, щоб зам’яти справу. Коли й цей трюк не пройшов – посипав погрозами, почав залякувати, сказав, що знайде шпаринку, як вийти сухим із води.

Та приїхала поліція й утихомирила крадія. Замірили розмір збитків. Бондаренко за кілька годин роботи накрав 66.700 кг відбірних яблук. За нинішніми цінами – це приблизно 800 грн.

Місцеві реалізатори запевняють, що яблучний крадій віз наживу не до себе додому, не в родину. Бондаренко здавав крадені яблука особам не української національності на ринку. Навіть мав кілька налагоджених каналів.

Далі почалася тяганина – заява, покази, свідчення. Та наш крадій у цій ситуації не загубився. Сказав, що жінки його не тільки били, а й стріляли в нього! На доказ своїх слів показав язви на руках незрозумілого походження. Версія №1 для полісменів – вприскував яблучний сік у вени?

Після цього крадій гайнув до тещі в Кованчик. І приїхав назад у Полтаву з писулькою про отримання легких тілесних ушкоджень. Підказка – теща давно працює фельдшером. Відома тим, що кілька років тому була спіймана, коли крала полуницю. Яблуко від яблуні… У прямому значенні слова.

Чим завершиться історія з яблучним крадієм Бондаренком, стане відомо після суду. Чи полтавський суд буде справедливим, чи таки «найгуманнішим судом у світі», покаже час. Та якщо збитки від останньої крадіжки господарям ще можуть повернути, то за десятки минулих крадіжок – точно ні. Зате ніхто тепер точно не забере сумнівної слави яблучного крадія у полковника міліції Віктора Івановича Бондаренка. 


Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35