Ядерна програма КНДР становить глобальну загрозу — голова Пентагону

СВІТ
15 жовтня, 11:15
Ядерна програма КНДР становить глобальну загрозу — голова Пентагону
Фото: YouTube

Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.

Із такою заявою голова Пентагону виступив у середу, 14 жовтня, після запуску раніше невідомих північнокорейських балістичних ракет, інформує видання "Reuters".

За його словами, вказана зброя не тільки має міжконтинентальний характер, але й може нести ядерні боєголовки, серйозно підриваючи усталену світову безпеку.

«Ми, як і наші південнокорейські союзники, стурбовані демонстрацією Пхеньяном нових ракетних систем багаторазового запуску і швидких, маневрових ракет малої дальності. Погоджуємося, що ядерні та балістичні ракетні програми Північної Кореї є надзвичайною загрозою для миру і стабільності не тільки регіону, але й світу», – заявив Марк Еспер.

Він додав, що попри намір північноєвропейського режиму спровокувати черговий конфлікт на 38-й паралелі, США і надалі лишаються відданими своїм гарантіям безпеки Республіки Корея.

Читайте також:
ДШК — це грізна зброя, що розбирається молотком і зводиться зусиллям двох рук, час якої, проте, досі не минув.
18 вересня, 12:14
Американський уряд продасть 7 видів сучасного озброєння Китайській Республіці на Тайвані.
17 вересня, 11:27
«Але передусім потрібно розробити правильну дозвільну систему».
14 вересня, 14:37
Пізно ввечері 3 березня турецький дрон знищив черговий російський ЗРГК.
04 березня, 10:27
В геномі коронавірусу виявлено «вставки» вірусу імунодефіциту.
03 лютого, 16:39
Америка може накласти санкції на державний концерн «Укроборонпром», якщо підконтрольна китайській компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited отримає спільний з Україною контроль над компанією «Мотор Січ».
30.11.2019, 07:18