Ядерна програма КНДР становить глобальну загрозу — голова Пентагону

СВІТ
15.10.2020, 11:15
Ядерна програма КНДР становить глобальну загрозу — голова Пентагону
Фото: YouTube

Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.

Із такою заявою голова Пентагону виступив у середу, 14 жовтня, після запуску раніше невідомих північнокорейських балістичних ракет, інформує видання "Reuters".

За його словами, вказана зброя не тільки має міжконтинентальний характер, але й може нести ядерні боєголовки, серйозно підриваючи усталену світову безпеку.

«Ми, як і наші південнокорейські союзники, стурбовані демонстрацією Пхеньяном нових ракетних систем багаторазового запуску і швидких, маневрових ракет малої дальності. Погоджуємося, що ядерні та балістичні ракетні програми Північної Кореї є надзвичайною загрозою для миру і стабільності не тільки регіону, але й світу», – заявив Марк Еспер.

Він додав, що попри намір північноєвропейського режиму спровокувати черговий конфлікт на 38-й паралелі, США і надалі лишаються відданими своїм гарантіям безпеки Республіки Корея.

Читайте також:
Морські піхотинці Великої Британії провели одиничні десантування з корабля на корабель озброївшися реактивним костюмом.
07 червня, 08:12
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24
При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.
13.11.2020, 13:17