​Як азартна родина Сєлькіних загралася в «Монополію»

ПОЛТАВА
17.06.2018, 11:46
​Як азартна родина Сєлькіних загралася в «Монополію»

Останній Бастіон висвітлював на своїх сторінках дії родини Сєлькіних та її близьких друзів щодо повної монополії та контролю з виготовлення ортезів для дітей-інвалідів у Полтаві (ред.: «Полтавська лікарка Сєлькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів»).

Усім відомо, за яких обставин розгоряється апетит, тому й родина та її оточення накинула око ще й на торгівлю блакитним паливом, а саме – роздрібну торгівлю газом метаном з автозаправної станції АГНКС.

Заручившись підтримкою правоохоронних структур та газового монополіста, родина укупі з оточенням приступила до втілення чергового плану підкорення міського ринку торгівлі блакитним паливом.

Припускаємо, що першим кроком до монополізації ринку стала зупинка автозаправних станцій конкурентів, зокрема,ТОВ «Екометан» (ЄДРПОУ 32635606, м. Полтава, вул. Пушкіна, 47, кв. 16), про що писали місцеві ЗМІ (https://poltava.to/project/3123/), та повне виведення конкурента з ринку на тривалий час. Відстоювати чиюсь точку зору Останній Бастіон не має на меті, ми лише наведемо деякі факти ймовірної причетності та зацікавленості родини Сєлькіних та її оточення до тих подій.

За інформацією сайту громадського антикорупційного монітору, контрагенти ТОВ «Екометан», а саме – комунальні та державні підприємства міста стали контрагентами ТОВ «Ек Сервіс-Метан» (ЄДРПОУ 34322530, м. Полтава, вул. Гожулівська, 24, кв 73), яка почала надавати свої послуги через АГНКС, що розташована на 334 км автошляху Київ-Харків (кадастровий номер земельної ділянки 5324085200:00:023:0029).

Засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками підприємства ТОВ «Ек Сервіс-Метан» є Лядавський Віктор Вікторович, Пєший Ігор Віталійович та Селькін Євгеній Іванович. Зацікавленість Останнього Бастіону викликала інформація про родинні зв’язки засновників підприємства, яку можна переглянути в е-деклараціях:

Дружина І.В. Пєшого пані Наталя Пєша працює у ДПІ м. Полтави головним державним ревізором-інспектором (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_465d22f4-5b09-4569-a07d-b00d776949e2)

Дружина Є.І. Сєлькіна – пані Ганна Сєлькіна працює головним лікарем 1-ї клінічної лікарні міста ( https://declarations.com.ua/declaration/nacp_1d455002-c4b6-4cb4-af9d-2de97972ff07 ), а син Б.Є. Сєлькін ( https://declarations.com.ua/declaration/nacp_de55b28a-649e-4ff5-9963-e238944ba3f9 ) працює в обласній прокуратурі на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Полтавської області.

Також пані Ганна разом із сином Борисом декларують підприємства ТОВ "ЕК Сервіс-Метан" та ТОВ "Ортез" юридичними особами, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкти декларування або члени його сім’ї. Порадіймо за родину Сєлькіних, яку об'єднують такі різнобічні інтереси: тут і медицина, і боротьба з оргзлочинністю, і торгівля, і автозаправна справа тощо.

Враховуючи факт родинних зв’язків власників ТОВ "ЕК Сервіс-Метан", можна припустити, що підприємці мали та мають негласний доступ до закритої інформації податкової бази та прокуратури, що могло суттєво підсобити у боротьбі з конкурентами.

З часом підприємство ТОВ "ЕК Сервіс-Метан" разом із своїми власниками до кращих часів «прилягли на полицю», а на їх місце прийшли працювати інше ТОВ «Групгаз» (ЄДРПОУ 41875606,м. Полтава, Київський район, вул. Олеся Гончара, 19 А) з новим керівником-власником О.Є. Агеєвим та несерйозним статутним капіталом у сумі… 6 тисяч гривень. На новостворене підприємство через процедуру відкритих закупівель був підписаний контракт на постачання блакитного палива на комунальне підприємство КАТП 1628 та оприлюднені позитивні відгуки від ПД ПАТ «Укрпошта», яке теж виявилось клієнтом ТОВ «Групгаз».

Не будемо задавати запитань керівникам комунальних та державних підприємств – наскільки економічно вигідно обслуговуватися на АГНКС ТОВ «Групгаз»? Але з підручників знаємо, що будь-яка монополія на комерційному ринку завжди приводить до подорожчання вартості товару і послуг та є каталізатором корупції.

Вважати публікацію офіційним зверненням до НАБУ, НАЗК, антимонопольного комітету та прокуратури Полтавської області.

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00