Як майно колгоспне ділили: Байден і Путін говорили про Україну, де все виставлено на продаж

СВІТ
21 червня, 15:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: portal.lviv.ua

Слабкість провокує усіх.

Тут, весь час точаться розмови, про те чи говорив, на зустрічі, Байден з Путіним про Україну, чи ні? А я згадав, як колись потрапив на збори колгоспників, після того, як Кучма розпаював колгоспи й вони уже "почили у бозі".

Так, ви думаєте там була розмова про той колгосп? Ні! Розмови велися лише про те як поділити те, що раніше належало колгоспу.

І передусім сильніші старалися отримати ласі шматки.

То ж я думаю, так було і на зустрічі Байдена з Путіним, коли вони говорили про Україну, де все уже виставлено на продажу.

Пам'ятаєте, як у кінофільмі "Весілля в Малинівці", Попандопуло ділив речі: "Ето тібє, а ето мнє, а ето обратно мнє....ілі возьмьож сєбє..?"

Чи ви й справді думаєте, що їх турбує "дірка" у ПФ України, наші тарифи чи корумпована влада, яку вони легко купують???

Автор: кандидат с-г наук Сергій Медвідь.

Читайте також:
США і ФРН як партнери-ґаранти суб'єктності України підготували нам нову роль. Вона нагадуватиме розтерзану ґвалтівниками жертву.
23 липня, 13:02
"І не дивуйтеся діям Німеччини і США. Вони завжди так робили, особливо демократи"…
22 липня, 19:38
“Кожна маленька пожертва у спільній національній підтримці зробить те саме, що ми зробили з фільмом "Незламні" – кіно побачить світ!”
21 липня, 15:30
Святкування 30 років відновлення Незалежності: індикатором ставлення до України буде рівень представництва держав.
20 липня, 21:04
На головну посаду у Північноатлантичному альянсі нині претендують Даля Ґрибаускайте, Керсті Кал'юлайд і Колінда Ґрабар-Кітарович.
19 липня, 14:00
Несподіваний ґеополітичний розворот Зе-команди у бік КНР може зіграти лихий жарт не так із владою, скільки з Україною у цілому.
19 липня, 10:16