«Шокова терапія» для українців: Гра на страхах, щоб відібрати все, що у нас ще залишилось

ПОЛІТИКА
18 червня, 15:56
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Волинь-нова

Все створене для того, щоб заляканий народ без спротиву віддав усе – в тому числі й Незалежність.

Якщо в Україні і є ще опозиційні політики, то здебільшого  вони працюють – «сигментно». Тобто по напрямках. Хтось захищає мову, хтось с-г землю, а хтось виступає проти підняття ціни на газ та т. д.

І лише одинокі політики, за все це говорять комплексно, і пробують захистити Україну й українців.

Але навіть ці політики, цей захист, будують на аналізі – хороша чи погана влада і не більше.

У своїх статтях і книгах, я неодноразово писав про «шокову терапію» Фрідмана. Її у нас практикують давно, застосовуючи ті чи інші її елементи.

Але супротив представників попередніх влад, здебільшого у своїх шкурних інтересах, гальмував ці процеси. І лише при сьогоднішній владі, де продається все, «шокова терапія» Фрідмана, в Україні, стала основною теорією розвитку країни і нестримними темпами йде до свого завершення, а звідси і краху України.

Фрідман стверджував, що на це потрібно «від шести до дев'яти місяців, коли можна домогтися основних змін…», у той час поки люди перебувають у розгубленості.

Цей варіант поради Макіавеллі - наносити «шкоду» «раптово, всю і відразу», здається, залишається найголовнішим і незмінним пунктом з усієї  стратегічної спадщини Фрідмана. А виконавці уже призначені на головні ключові посади у державі.

Протягом останніх десятиліть, Фрідман і його впливові послідовники, відточували саме таку стратегію: дочекатися глибокої кризи (або ж її створити), потім розпродати уламки держави приватним гравцям, і поки громадяни ще не оговталися від пережитого шоку,  швиденько зробити ці «реформи» стійкими.

«Шокова терапія» для українців: Гра на страхах, щоб відібрати все, що у нас ще залишилось_1
А якщо ще сюди додати війну на Донбасі, поганого і хорошого «поліціянта», які нещодавно зустрічалися, та інше, то у нас все створене для того, щоб заляканий народ без спротиву віддав усе, і в  тому числі і незалежність.

Ви погляньте зараз – продаж с-г землі, продаж усіх стратегічних об’єктів, а щоб не було часу захищати державне, то тут же підіймають ціну на газ, щоб кожен лише думав – як вижити самому, і тут же «нульова» декларація – щоб народ весь час був у страху перед владою. І це ще не кінець…

«Шокова терапія» для українців: Гра на страхах, щоб відібрати все, що у нас ще залишилось_2

Ці всі страхи, будуть постійно примножувати і розкручувати. Щоб відбити бажання об’єднуватися та виступати проти.

Все буде робитися, щоб людина думала лише про свої борги, у які зажене ця система навіть сьогодні ще заможних українців. Це ціль «шокової терапії».

А після прийняття останніх законів по продажі с-г земель, уже можна і не приховувати своїх намірів. Останній запобіжник, який ще стримував руйнацію України, за допомогою зрадників у вишиванках – знято.

Кажуть, що голова «Нафтогазу» Вітренко думав знизити ціну на газ для українців, і тут же, на самому високому рівні, була поставлена вимога про його звільнення.

Сьогодні уже озвучили ціну на газ 12 гривень, і Вітренко уже «хороший» керівник і знято питання про його звільнення. Так що  думайте і аналізуйте.

Як пише Наомі Кляйн у своїй книзі «Доктрина шоку» – «…справа в тому, що економічна модель Фрідмана може лише частково застосовуватися в умовах демократії, але для її справжньої реалізації необхідний авторитаризм. Щоб проводити шокову терапію в економіці – суспільству необхідно пережити важку травму, яка або призупиняє функціонування демократії, або повністю її блокує…»

Якщо дивитися крізь призму цієї доктрини, то останні роки не схожі на інші.

Найбільш кричущі порушення прав людини, у цей період, які представляються садизмом антидемократичних режимів, були на ділі або вчинені зі свідомою метою залякати суспільство, або активно використовувалися, щоб підготувати ґрунт для проведення радикальних «реформ» на користь вільного ринку.

І знову повернемося до «Доктрини шоку» – «Три вимоги, які є як би торговою маркою цієї політики: приватизація, скасування державного контролю і різке зниження витрат у соціальній сфері, – зазвичай вкрай негативно сприймаються населенням...

Тому, ця ідеологічна програма, здійснюється за допомогою найгірших засобів примусу, з усіх можливих: на тлі військової окупації, після вторгнення в чужу країну, або відразу ж після природного лиха…»

Тобто, як бачите, якщо народ не погоджується на такі реформи, то мають виникати якісь війни, пандемії та інше, щоб відвертати увагу і постійно держати людей у напрузі і страху...
«Шокова терапія» для українців: Гра на страхах, щоб відібрати все, що у нас ще залишилось_3

Шановні друзі, це питання дуже серйозне і розкрити його тут у цьому короткому дописі не можливо.  З усього того, що я прочитав про «шокову терапію», як на мою думку, найкраще і доступно це розкрила Наомі Кляйн у своїй книзі «Доктрина шоку».

Знайдіть час, і хоча б початок книги, прочитайте самі, і ви краще зрозумієте чому і що у нас відбувається ( та і не тільки у нас). І, можливо, ця інформація допоможе зрозуміти суть і знайти вихід.

Адже не все, у нас, так просто як здається. Тому, щоб із цим боротися, маємо володіти більшими знаннями.

Електронна адреса книги тут.

Автор: Кандидат с-г наук Сергій Медвідь.

Читайте також:
Військові отримали поранення різної тяжкості.
26 липня, 14:00
На ворожі обстріли наші захисники відкривали вогонь у відповідь.
25 липня, 09:27
Бойовики активізувалися в районі Водяного та неподалік селища Піски.
22 липня, 18:51
Воїн знаходиться у лікувальному закладі.
21 липня, 19:22
На тлі остаточного виведення миротворчого континґенту НАТО з Афґаністану Кремль запланував військові навчання у Таджикистані.
20 липня, 08:12