Як працює політична корупція?

Позиція
13 березня, 12:50

Пилип Пронін, стосовно якого НАЗК склало протокол про корупцію, взяв на роботу інваліда-корупціонера Володимира Салогуба

13 березня Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін повідомив про посилення своєї команди «фаховими та досвідченими людьми».

З 14 березня позаштатним радником Проніна стане звільнений з ДСНС Володимир Салогуб.

Як працює політична корупція?_1

А ось так відреагували на призначення Салогуба в одному з місцевих Telegam-каналів.

Як працює політична корупція?_3

Про «професіоналізм», «фаховість» та досвід роботи в ДСНС Володимира Салогуба «Останній Бастіон» неодноразово розповідав у своїх матеріалах.

Нагадаємо, що на Пилипа Проніна НАЗК склало протокол про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Пилип Пронін з початку лютого 2022-го і до кінця січня 2023 року тричі погоджував надбавку в розмірі 330% від окладу за інтенсивність праці та за виконання особливо важкої роботи для свого керівника — голови АРМА Дмитра Жоравовича.

Пронін погоджував розміри надбавок як виконувач обов’язків голови АРМА в період відпустки Жоравовича.

Шевченківський районний суд Києва відмовився притягати до адміністративної відповідальності Пилипа Проніна, який нині є начальником Полтавської військової адміністрації.

Національне агентство з питань запобігання корупції до кінця лютого могло оскаржити постанову Шевченківського районного суду Києва до апеляційного суду.

Однак представники НАЗК цього не зробили. Рішення суду набрало законної сили, що дозволило Пилипу Проніну не потрапити до реєстру корупціонерів, та залишитися на займаній посаді.

Чим керувалися в НАЗК, вирішивши не оскаржувати рішення суду щодо Пилипа Проніна? На це питання дає відповідь журналіст Володимир Бойко.

Тож не дивно, що Пилип Пронін, який незаконно виписував премії Дмитру Жоравовичу, вирішив взяти у свою команду Володимира Салогуба, який:

  • Недобудував пожежне депо у м.Кобеляки;
  • Обманув пожежних-чорнобильців, яким ще у 2016 році урочисто та прилюдно присягнув збудувати пам’ятник.
  • Під час війни зруйнував та зрівняв із землею бомбосховище Головного управління;
  • Розвалив навчальні та побутові приміщення з гуртожитком Навчального пункту Аварійно - рятувального загону спеціального призначення та Аварійно-рятувальної частини;

Тепер ми розуміємо, чому очолювана Проніним група «Прозорість і підзвітність» та Держаудитслужба у Полтавській області (яку очолює псевдонауковиця Ірина Салогуб) не звертають уваги на діяльність ОЗУ Бакуліна-Горпинченка-Голбана, яке розікрало сотні мільйонів гривень з бюджету області, та продовжує свою злочинну діяльність.

Автор : Остап Черешня
Читайте також:
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
вчора, 09:28
Політика
Історія з поверненням на посади через суд митників-корупціонерів вже перетворюється на анекдот.
18 квітня, 10:37
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25