На ексзаступника голови АРМА Філіпа Проніна склали адмінпротокол

ПОЛТАВА
11.12.2023, 09:55
На ексзаступника голови АРМА Філіпа Проніна склали адмінпротокол

НАЗК склало протокол про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на голову Полтавської військової адміністрації

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

У відомстві зазначають, що Пронін, перебуваючи у підпорядкуванні ексголови АРМА Дмитра Жоравовича, погоджував встановлення йому додаткових стимулюючих виплат в умовах реального конфлікту інтересів.

Зокрема, на другий день повномасштабного вторгнення Пронін погодив встановлення Жоравовичу надбавку за інтенсивність праці у 330% до кінця 2022 року, а також 150% надбавки за виконання особливо важливої роботи до квітня 2022 року.

10 листопада на сайті НАЗК з'явилося повідомлення про виклик Філіпа Проніна до Національного агенства з питань запобігання корупції для ознайомлення з протоколом про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1-2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Філіп Пронін відреагував на повідомлення НАЗК наступним чином:

«Упевнено заявляю, що ознаки корупційного правопорушення в моїх діях як державного службовця відсутні. Я завжди дотримуюсь вимог чинного законодавства. Заяви НАЗК вважаю абсолютно безпідставними і такими, які потребують спростування з їхнього боку. 

Наголошую, що жодних протоколів НАЗК не складено, тому що такі документи складаються лише за фактом відповідного порушення. Мною таких порушень здійснено не було».

Нагадаємо, що у вересні Кабмін погодив кандидатуру Філіпа Проніна на посаду керівника Полтавської обласної державної адміністрації.

10 жовтня Володимир Зеленський своїм указом призначив Філіпа Проніна головою Полтавської обласної військової адміністрації.

Читайте також:
Позиція
Через рік після звільнення з лав СБУ Євгена Борзілова, нарешті дійшла черга і до його спільників.
18 червня, 19:00
Кримінал
ДБР викрило масштабну систему катування в’язнів в українських тюрмах. Працівниках колонії у Полтавській області оголошено підозри.
29 травня, 11:25
Кримінал
На Полтавщині викрито учасників організованої злочинної групи та їхніх пособників
09 травня, 17:11
Позиція
Політичні хвойди, хапуги, ухилянти та колаборанти з Полтавської обласної ради звернуться до Міністерства культури.
20 квітня, 17:15
Позиція
Передчуваючи прийняття оновленого Закону «Про мобілізацію» голова Полтавської обласної ради виїхав за кордон
10 квітня, 18:30
Політика
Він задекларував нерухомість у Криму, а його дружина мільйони готівки.
19 березня, 15:03