На ексзаступника голови АРМА Філіпа Проніна склали адмінпротокол

ПОЛТАВА
11.12.2023, 09:55
На ексзаступника голови АРМА Філіпа Проніна склали адмінпротокол

НАЗК склало протокол про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на голову Полтавської військової адміністрації

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

У відомстві зазначають, що Пронін, перебуваючи у підпорядкуванні ексголови АРМА Дмитра Жоравовича, погоджував встановлення йому додаткових стимулюючих виплат в умовах реального конфлікту інтересів.

Зокрема, на другий день повномасштабного вторгнення Пронін погодив встановлення Жоравовичу надбавку за інтенсивність праці у 330% до кінця 2022 року, а також 150% надбавки за виконання особливо важливої роботи до квітня 2022 року.

10 листопада на сайті НАЗК з'явилося повідомлення про виклик Філіпа Проніна до Національного агенства з питань запобігання корупції для ознайомлення з протоколом про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1-2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Філіп Пронін відреагував на повідомлення НАЗК наступним чином:

«Упевнено заявляю, що ознаки корупційного правопорушення в моїх діях як державного службовця відсутні. Я завжди дотримуюсь вимог чинного законодавства. Заяви НАЗК вважаю абсолютно безпідставними і такими, які потребують спростування з їхнього боку. 

Наголошую, що жодних протоколів НАЗК не складено, тому що такі документи складаються лише за фактом відповідного порушення. Мною таких порушень здійснено не було».

Нагадаємо, що у вересні Кабмін погодив кандидатуру Філіпа Проніна на посаду керівника Полтавської обласної державної адміністрації.

10 жовтня Володимир Зеленський своїм указом призначив Філіпа Проніна головою Полтавської обласної військової адміністрації.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
ДБР передало справу до суду.
24 лютого, 16:49
Політика
Та приховати інформацію про розподіл житла між суддями, прокурорами, коханками, коханцями, та іншими ямщиками.
17 лютого, 11:20
Кримінал
Після нападу зловмисник заволодів автоматом військовослужбовця та втік разом із одним з мобілізованих військовозобов’язаних.
01 лютого, 11:51
Кримінал
Щоб вчинити злочин, депутат залучив свого водія. За фізичну розправу над аграрієм він пообіцяв своєму підлеглому 20 тис. доларів США.
31 січня, 10:07
Кримінал
Депутата від партії «За майбутнє» підозрюють у замаху на вбивство
30 січня, 10:44
Позиція
Полтавська влада начхала на першочерговиків з отримання житла, та наділила квадратними метрами суддів, прокурорів, та поліціянтів.
17 січня, 15:00