Як правильно чистити зуби?

01 липня, 18:05

Чи впевнені ви, що правильно чистите зуби?

І скільки часу потрібно їх чистити, щоб зберегти здоров’я та гарну посмішку? І чи "правильну" зубну пасту ви використовуєте щодня?

Про це і не тільки дізнайтеся далі у відео, що саме радять лікарі.

Чистити зуби потрібно двічі на день не менше 2 хвилин. Від тривалості залежить ефективність очищення ротової порожнини, що зменшує ризик виникнення карієсу та різних хвороб ясен.

Звертайте увагу на техніку чищення. Найбільш ефективною визнано техніку Басса.

Рекомендації наступні: розміщуйте щітку під кутом 45 градусів відносно поверхні зубів. Робіть плавні «вимітаючі» рухи від передніх зубів до задніх. Жувальну поверхню зубів чистіть круговими рухами. Не забувайте очищувати язик.

Використовуйте зубну пасту з правильною концентрацією фтору. Дорослим рекомендовано пасту, що містить щонайменше 1350 ppm фториду. Якщо у вас чутливі зуби, то краще не використовуйте пасти, що містять фтор.

Для дітей є спеціальні дитячі пасти, але не завжди необхідно їх використовувати. Діти будь-якого віку можуть користуватись сімейною пастою, якщо вона містить 1350-1500 ppm фториду. Кількість зубної пасти на щітці має бути розміром з горошинку.

Використовуйте зубну нитку. Вона допоможе очистити важкодоступні ділянки. А її регулярне використання зменшує ризик виникнення захворювань ясен та карієсу.

Змінюйте зубну щітку раз на 3 місяці. За цей час щітка зношується, втрачається пружність щетинок, тому зменшується ефективність очищення. Також з часом на ній накопичуються бактерії, які можуть спричинити запалення ротової порожнини.

Читайте також:
Чи замислювалися ви чому мігрують тварини?
04 серпня, 16:25
Сьогодні кулькова ручка стала настільки звичною для нас, що важко уявити, що не так давно її не існувало.
21 липня, 15:05
Досі думаєте, що читати мають лише учні та студенти? Це зовсім не так!
14 липня, 14:35
Які етапи становлення довелося йому пройти, аби сьогодні ми користувалися звичним для нас комп’ютером?
11 липня, 13:10
Вже давно хочете почати сортувати сміття, але не знаєте як почати?
10 липня, 10:55
Чи знаєте ви як давно з’явилася українська гривня?
08 липня, 12:15