Як Семен Кривонос врятував Олексія Чернишова

ПОЛІТИКА
21 червня, 16:24
Як Семен Кривонос врятував Олексія Чернишова

Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.

На першому фото ви бачите, як керівник НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов рік тому після непублічного візиту до НАБУ на заправці пересідає зі звичайного мікроавтобуса фольксваген транспортер до броньованого BMW. 

Якщо відкрити сайт Національного антикорупційного бюро, то перше, що ви побачите – слоган «Знешкодити та запобігти». Проте від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з'являється дедалі більше підозр, підстав та свідчень, що те саме НАБУ може «знешкоджувати» іміджеві ризики для влади та запобігати справедливому покаранню її впливових представників.

Топових посадовців раз по раз відправляють у відставку до оголошення підозри, а дехто навіть встигає вийти сухим з води та з оперативно-розшукової справи (ОРС), ламаючи кропітку роботу детективів.

Як наслідок, обіцяне на тому ж таки сайті НАБУ «очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави» відбувається не завжди.

Але ще рідше про такі випадки стає відомо суспільству. Випадків, коли директор НАБУ особисто просив не проводити обшуки в посадовця, ще менше – один.

У червні поточного року до інформаційного простору не потрапили повідомлення про серію обшуків в осіб пов'язаних з Олексієм Чернишовим. Дехто з них разом з Чернишовим перейшов з міністерства розвитку громад і територій на роботу до Нафтогазу.

Згодом нам вдалося дізнатись одну вкрай важливу обставину -  вищий антикорупційний суд видав на одну ухвалу більше ніж їх в результаті  було виконано.

Ухвала, яку так і не було реалізовано протягом тридцяти днів - це ухвала на обшуки за місцем проживання колишнього міністра розвитку громад і територій, а нині голови правління державної компанії НАК Нафтогаз Олексія Чернишова.

Як Семен Кривонос врятував Олексія Чернишова_1

І одразу чотири джерела в антикорупційних органах нам підтвердили - це сталося, а точніше - не сталося - через вплив директора НАБУ Семена Кривоноса.

Редакції Української правди вдалося дістати першу сторінку ухвали на обшуки в Олексія Чернишова. Фото ухвали додаю.

Нещодавно вся країна спостерігала за публічним розслідуванням про «зливи» з НАБУ. Ця ж історія про збіги – неймовірні співпадіння, які дозволяють Чернишову уникати «радарів» антикорупційного бюро. І разом із тим той самий посадовець має можливість таємно відвідувати керівництво цієї установи.

Подробиці – в матеріалі «Час Ч».

Автор : Михайло Ткач
Читайте також:
Політика
Активи Медведчука двічі присвоїв пов’язаний із Татаровим бізнесмен
09:03
Кримінал
НАБУ і САП викрили «Слугу народу» Задорожнього на відкаті у 3,4 млн ₴. Раніше він працював в івент-агенції GB Event by Kvartal 95
вчора, 19:42
Кримінал
Він не вніс до декларації відпочинок на Мальдівах за 500 000 грн та купівлю корпоративних прав на 4,8 млн гривень.
вчора, 16:17
Політика
Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.
12 липня, 15:46