Як святкують Різдво у зоопарках?

25.12.2020, 14:14

Напередодні свят зоопарки по всьому світу вітають своїх підопічних різдвяними смаколиками.

Так працівники Берлінського зоопарку для панд почепили на ялинку спеціальне печиво. Для левів різдвяне дерево прикрасили сирим м’ясом. А білі ведмеді діставали з ялинки яблука та капусту. Потім вони зацікавилися і самим деревом — спочатку гралися ним, а пізніше жбурнули у воду.

А у Ганновері привітали сурикатів. Для них частування підготували у справжніх подарункових коробках. Тварини усі гуртом відкривали пакунки з великим ентузіазмом. 

У Лондонському зоопарку подарунки отримали горили. У коробках були не тільки смаколики, а й іграшки, адже горили обожнюють гратися.

У зоопарку міста Віпснейд тваринам теж приготували різдвяне частування. Найбільше носорогам смакувала морква, капуста та сіно, а на десерт було бананове листя. Особливо смаколикам раділа маленька Жива. Це — найменше дитинча носорогів у зоопарку.

А у Сіднеї святкову розвагу влаштували для пінгвінів. Їхнім вольєром розсипали різнобарвні новорічні кульки. Для них це перше Різдво, адже птахи народилися в листопаді. Прикраси стали для малечі цікавою розвагою — пінгвіни намагалися наздогнати та дзьобнути кульки. Також у вольєр запустили мильні бульбашки, які теж зацікавили допитливих пінгвінів.

Читайте також:
Виміри
Медіаагенція "Останній Бастіон" і видавництво "Zалізний Тато" щиро вітають усіх причетних зі святом.
14 березня, 10:45
Опінії
Нам треба думати про життя і діяти задля життя. Задля наших дітей, жінок, батьків.
01 січня, 14:20
Новини
Нехай наступний рік буде продуктивнішим за попередній і принесе Україні таку жадану перемогу над РФ.
31.12.2021, 20:34
Відео
З твердим оптимізмом дивимося у майбутнє заради спільної для всіх українців мети.
31.12.2021, 19:08
Політика
Вітаємо працівників підрозділу з їх святом!
11.12.2021, 13:05
Новини
Історії людей і їх чотирилапих побратимів.
30.11.2021, 22:21