Як святкують Різдво у зоопарках?

25.12.2020, 14:14

Напередодні свят зоопарки по всьому світу вітають своїх підопічних різдвяними смаколиками.

Так працівники Берлінського зоопарку для панд почепили на ялинку спеціальне печиво. Для левів різдвяне дерево прикрасили сирим м’ясом. А білі ведмеді діставали з ялинки яблука та капусту. Потім вони зацікавилися і самим деревом — спочатку гралися ним, а пізніше жбурнули у воду.

А у Ганновері привітали сурикатів. Для них частування підготували у справжніх подарункових коробках. Тварини усі гуртом відкривали пакунки з великим ентузіазмом. 

У Лондонському зоопарку подарунки отримали горили. У коробках були не тільки смаколики, а й іграшки, адже горили обожнюють гратися.

У зоопарку міста Віпснейд тваринам теж приготували різдвяне частування. Найбільше носорогам смакувала морква, капуста та сіно, а на десерт було бананове листя. Особливо смаколикам раділа маленька Жива. Це — найменше дитинча носорогів у зоопарку.

А у Сіднеї святкову розвагу влаштували для пінгвінів. Їхнім вольєром розсипали різнобарвні новорічні кульки. Для них це перше Різдво, адже птахи народилися в листопаді. Прикраси стали для малечі цікавою розвагою — пінгвіни намагалися наздогнати та дзьобнути кульки. Також у вольєр запустили мильні бульбашки, які теж зацікавили допитливих пінгвінів.

Читайте також:
Військові розповіли про особливості роботи військового психолога.
23 квітня, 19:55
Державним Гімном України є пісня «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова Павла Чубинського і музику Михайла Вербицького.
10 березня, 14:53
9 березня день народження українського генія та пророка.
09 березня, 17:30
Від Кірібаті до Самоа: де Новий рік зустрічають найраніше і найпізніше?
31.12.2020, 19:21
Символічну пляшку шампанського розкорковують о 19.00 — саме в цей час настає Новий рік в Україні.
31.12.2020, 17:43