Як від нелегальної міграції страждають невинні? — Приклад Фінляндії

СВІТ
19.08.2019, 11:48
Як від нелегальної міграції страждають невинні? — Приклад Фінляндії

У місті Турку пройшла акція пам'яті присвячені роковинам теракту, вчиненого марокканцем Абдурахманом Буананом. 18 серпня 2017 року біженець з Марокко здійснив напад на перехожих у середмісті Турку, вбивши ножем 2 осіб та ще 8 завдав тяжкі тілесні поранення.

Ця трагедія стала першим в історії незалежної Фінляндії терактом з часу завершення Другої світової війни. Подія, після якої суспільство почало ставити питання: «Чи варто надалі давати притулок нелегалам, якщо вони свідомо йдуть на злочини?».

За повідомленнями місцевих ЗМІ, вбивця нині засуджений до довічного ув'язнення. Однак його мотиви, як і сама проблема біженців, розколюють громадян Фінляндії, які не певні у своїй безпеці.

Не дивно, що на вулиці Турку вийшли як ті, що вшановують жертв теракту з-поміж патріотично налаштованих мешканців міста, так і ті, хто на смерті невинних намагається заробити політичні дивіденди. Останні з-поміж так званих "антифа" засуджують не мігрантів і збитки, які вони спричиняють Фінляндії, а уявних нацистів.

Цілком зрозумілою є логіка цих лівих активістів. Своїми монстраціями до будь-яких заходів — траурних чи святкових — вони просто відробляють гроші, які на їхню діяльність виділяють структури мільярдера Джорджа Сороса і йому подібних грошових мішків.

(Фото: YLE)

Читайте також:
Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.
вчора, 13:51
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
25 травня, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
25 травня, 10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
24 травня, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50