Який Сталін, такий і Дюранті

Опінії
09 лютого, 07:18
Який Сталін, такий і Дюранті
Фото: Facebook

Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.

Капітан ЗСУ з позивним "Міф"

Звісно, пропагандист-конспіролог Такер Карлсон Пулітцерівську премію не отримає та завершить безславно. Захід все ж еволюціонує та робить висновки із минулого, хоч повільно і зі скреготом.

Та й інтернет уже не дасть великій брехні жити довго, хоча й гуртує придурків кожної нації і всього світу в єдине стадо. Шкода, що ми не читаємо власну й всесвітню історію.

Натомість щоразу із неприхованим здивуванням «уперше» проходимо її чергову спіраль. І знову набиваємо гулі на тому самому місці, втрачаємо цінну кров і шанс на нормальне життя.

Такий шлях...

Поза тим, хотів би попросити віцепрем'єр-міністра Михайло Федоров переговорити із Вашинґтоном. А то у нас знову проблема зі Starlink на окремих ділянках фронту.

Щоби пояснили Ілону Маску, що «business as business», адже він, можливо, вкотре захопився ультранаціоналістичними теоріями і величчю якоїсь раси... Вибачте, що таким дріб'язком відволікаю, але я вже одружений і опцію «Шлюб у Дії» не активую.

Як влучно зауважив вітчизняний історик Володимир В'ятрович, «статті Дюранті просували на Заході зовсім інший образ кремлівського тирана — лідера країни та ефективного керівника. Цим він посприяв налагодженню стосунків між СССР та вільним світом — незгірш, аніж у наш час це робили пропагандисти Russia Today для путіна».

Нагадаю, як під час Голодомору-геноциду українців той таки Дюранті твердив: «Масова смертність у СССР, викликана браком їжі, є брехнею». Лівак зі США із завзяттям Скабєєвої та Соловйова кидався у пресі на відважних західних журналістів, які писали правду про вбивство голодом, заявляючи, що їздив теренами, де мав бути голод, і особисто бачив там «пухкеньких дітей та вгодованих телят».

Сьогодні ми бачимо, як Дюранті в особі Карлсона повернувся до Москви. Нам це не віщує нічого доброго.
Який Сталін, такий і Дюранті_1
Читайте також:
Політика
Злочини та робота на росію Петрова з Івановим з «Ісландії», після якого СБУ вручить їм підозру в держзраді
06 березня, 17:09
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03.12.2023, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09.11.2023, 16:28
Політика
Російському олігарху та ексбранцю кремлівського режиму карателі із Луб'янки не чужі люди. Міхаіл Ходорковський проти люстрації чекістів.
25.10.2023, 15:49