Якою була Полтавщина у роки Другої світової війни: в обласному центрі презентували нову книгу

ПОЛТАВА
02 листопада, 06:42
Якою була Полтавщина у роки Другої світової війни: в обласному центрі презентували нову книгу

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги «Погляд через об’єктив фотокамер. Полтавщина в роки німецько-радянської війни 1941-1945 рр.».

Книгу підготували до друку полтавські історики та краєзнавці Віктор Ревегук (автор текстових матеріалів) і Олег Безверхній, який відповідав за підбір фотографій.

Нагадаємо, що днями у Полтавському краєзнавчому пройшла інша презентація – історико-археологічного дослідження Петра Гавриша «Фортифікаційне будівництво у стародавньому Гелоні».

У книзі «Погляд через об’єктив фотокамер» представлено понад двісті світлин, які дозволяють читачеві побачити, якою була Полтава під час німецько-російської війни, а також у перші повоєнні роки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: З червоними прапорами і сумбурними заявами: в Полтаві відзначили 75-ту річницю «вигнання нацистських окупантів»

«Головною проблемою було навіть не знайти ці фото, а придбати, – розповів Олег Безверхній. – У більшості закордонних архівів ці послуги не безкоштовні. Аби не спонсори, то досить важко було б розв’язати цю проблему. Думаю, що довелось витратити декілька тисяч євро, але це гроші людей, які побажали залишитися невідомими».

Читайте також:
Суд примусив правоохоронців розпочати провадження.
вчора, 07:14
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
14 грудня, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
14 грудня, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05