Якою була Полтавщина у роки Другої світової війни: в обласному центрі презентували нову книгу

ПОЛТАВА
02.11.2019, 06:42
Якою була Полтавщина у роки Другої світової війни: в обласному центрі презентували нову книгу

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги «Погляд через об’єктив фотокамер. Полтавщина в роки німецько-радянської війни 1941-1945 рр.».

Книгу підготували до друку полтавські історики та краєзнавці Віктор Ревегук (автор текстових матеріалів) і Олег Безверхній, який відповідав за підбір фотографій.

Нагадаємо, що днями у Полтавському краєзнавчому пройшла інша презентація – історико-археологічного дослідження Петра Гавриша «Фортифікаційне будівництво у стародавньому Гелоні».

У книзі «Погляд через об’єктив фотокамер» представлено понад двісті світлин, які дозволяють читачеві побачити, якою була Полтава під час німецько-російської війни, а також у перші повоєнні роки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: З червоними прапорами і сумбурними заявами: в Полтаві відзначили 75-ту річницю «вигнання нацистських окупантів»

«Головною проблемою було навіть не знайти ці фото, а придбати, – розповів Олег Безверхній. – У більшості закордонних архівів ці послуги не безкоштовні. Аби не спонсори, то досить важко було б розв’язати цю проблему. Думаю, що довелось витратити декілька тисяч євро, але це гроші людей, які побажали залишитися невідомими».

Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42