Якщо Україна прогрáє, РФ вдереться у Центральну Європу, — сенатор Ґрем

ПОЛІТИКА
24.09.2023, 20:46
Якщо Україна прогрáє, РФ вдереться у Центральну Європу, — сенатор Ґрем
Фото: Reuters

68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.

Сенатор Ліндсі Олін Ґрем виступив за продовження військової та економічної підтримки України, яка вже 10-й рік протистоїть РФ. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання The Washington Post.

«Якщо Путіну зійде з рук Україна, він продовжить рухатися далі в Європу», — заявив Ґрем. Сенатор додав, що надана Вашинґтоном допомога Києву, — «не благодійність, а важлива інвестиція» у колективну безпеку всього Заходу.

«Зеленський навів переконливі аргументи, що із допомогою Америки українці виграють, а якщо ми припинимо допомагати, — вони прогрáють. Я вважаю, що й Китай спостерігає за ситуацією. Тож, якщо Путін переможе, ймовірно, і Сі Цзіньпін розпочне загарбання Тайваню», — висловився провідний проукраїнський республіканець із Сенату США.

Ліндсі Ґрем переконаний, деякі його однопартійці глибоко помиляються, викидаючи українську тематику як неважливу зі стратегії національної безпеки США. Він закидає групі трампістів ігнорування фактів, коли українці неодноразово доводили вміння протистояти у кілька разів більшому за себе агресору.

«Якщо ви цього не розумієте, ви пропустили багато уроків історії. Український народ за 18 місяців повернув собі половину територій, при цьому жоден американець не загинув, НАТО розширилося, російська економіка розвалюється, армія РФ деградує. Це була гарна інвестиція для американського народу. Це партнер, про якого я мріяв. Вони готові воювати. Їм просто потрібна наша економічна та військова допомога», — зазначив сенатор Ґрем.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що у разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.

Читайте також:
Світ
Соратники Камали Гарріс готуються до її висування як кандидата у президенти – Politico
20 липня, 09:01
Світ
Судовий процес припинено через дії слідчих, які приховали важливі докази на користь актора.
13 липня, 10:29
Війна
Компанія Ілона Маска співпрацює з Пентагоном, щоб припинити незаконне використання супутникового зв’язку Starlink російськими військовими
27 червня, 11:25
Політика
Внесення застави не дозволяє генеральному прокурору Нью-Йорка розпочати конфіскацію майна Трампа, включаючи Трамп-тауер.
02 квітня, 17:56
Історія
Саме Рейгану вдалося створити передумови для розвалу СРСР.
08 березня, 11:10
Політика
Демократи в США почали розслідування щодо компанії Маска
07 березня, 15:35