Якщо Україна прогрáє, РФ вдереться у Центральну Європу, — сенатор Ґрем

ПОЛІТИКА
24 вересня, 20:46
Якщо Україна прогрáє, РФ вдереться у Центральну Європу, — сенатор Ґрем
Фото: Reuters

68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.

Сенатор Ліндсі Олін Ґрем виступив за продовження військової та економічної підтримки України, яка вже 10-й рік протистоїть РФ. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання The Washington Post.

«Якщо Путіну зійде з рук Україна, він продовжить рухатися далі в Європу», — заявив Ґрем. Сенатор додав, що надана Вашинґтоном допомога Києву, — «не благодійність, а важлива інвестиція» у колективну безпеку всього Заходу.

«Зеленський навів переконливі аргументи, що із допомогою Америки українці виграють, а якщо ми припинимо допомагати, — вони прогрáють. Я вважаю, що й Китай спостерігає за ситуацією. Тож, якщо Путін переможе, ймовірно, і Сі Цзіньпін розпочне загарбання Тайваню», — висловився провідний проукраїнський республіканець із Сенату США.

Ліндсі Ґрем переконаний, деякі його однопартійці глибоко помиляються, викидаючи українську тематику як неважливу зі стратегії національної безпеки США. Він закидає групі трампістів ігнорування фактів, коли українці неодноразово доводили вміння протистояти у кілька разів більшому за себе агресору.

«Якщо ви цього не розумієте, ви пропустили багато уроків історії. Український народ за 18 місяців повернув собі половину територій, при цьому жоден американець не загинув, НАТО розширилося, російська економіка розвалюється, армія РФ деградує. Це була гарна інвестиція для американського народу. Це партнер, про якого я мріяв. Вони готові воювати. Їм просто потрібна наша економічна та військова допомога», — зазначив сенатор Ґрем.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що у разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.

Читайте також:
Політика
У намаганні схилити на свій бік конґресменів-республіканців Білий дім робить крок уперед і два назад. Але Україні від цього не стає легше.
06 листопада, 18:41
Політика
У Конгресі США відсутня двопартійна одностайність фінансової підтримки державного утворення Ізраїль. Мільярди доларів зависли у повітрі.
31 жовтня, 18:31
Новини
Мітч МакКоннел наголосив — якщо не приструнити вісь зла сьогодні, то завтра вона почне атакувати НАТО.
23 жовтня, 14:25
Світ
Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.
30 вересня, 09:15
Новини
Група американських консерваторів випустила «картку градації» республіканців у Палаті представників щодо їхньої підтримки України.
19 вересня, 20:35
Світ
Група комуністів -революціонерів спалила кілька американських прапорів біля концерту Джейсона Олдіна в Чикаго.
11 вересня, 16:00