Ексрадник Трампа закликав республіканців не зупиняти допомогу Україні

ПОЛІТИКА
23.09.2023, 19:36
Ексрадник Трампа закликав республіканців не зупиняти допомогу Україні

У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.

Таку думку висловив колишній помічник 45-го американського президента з питань національної безпеки пан Джон Болтон. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

За його словами, конґресмени з Республіканської партії помиляються, вважаючи зменшення рівня допомоги Україні «єдиним вагомим засобом примирити сторони конфлікту». Водночас група республіканців-трампістів узагалі не хоче нічого й чути про перемогу Києва над Москвою, бо для них ворог — це Пекін.

«Усіх противників американської допомоги Україні переслідує їхнє мовчазне припущення, що це надто далеко, аби мати значення. Яструби з оточення Дональда Трампа говорять про якусь «сварку у далекій від нас країні між людьми, про яких ми нічого не знаємо». Це повна маячня, яка не відповідає національним інтересам США.

Мушу відверто заявити, що привид Невіла Чемберлена не спить у сьогоднішній Республіканській партії, і явно настав час битися з ним. Ми не можемо собі дозволити зрадити українців. Адже справжня проблема полягає не в Україні, а у марнотратних внутрішніх видатках бюджету, які de facto перевищують усі витрати на допомогу Україні», — заявив пан Болтон.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди. Тож так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47
Світ
Джозеф Байден разом із помічниками все більше незадоволений діями режиму Біньяміна Нетаньягу. Приятель путіна ігнорує поради США.
15 січня, 19:25
Світ
Заокеанська філія світового єврейства зі столицею у Вашинґтоні збунтувалася. Білий дім відмовляється покривати режим Біньяміна Нетаньягу.
10 січня, 12:35
Політика
У Конґреcі США досягли угоди про фінансування уряду, яка запобігає призупинення роботи уряду. Справа зрушила з мертвої точки.
08 січня, 13:36
Політика
Дональд Трамп порушив свою присягу і вперше в історії нашої країни підбурив насильницьке повстання, напад на Капітолій США.
06 січня, 07:05
Політика
Комітет із закордонних справ Палати представників 40 голосами «за» підтримав відповідний законопроєкт. Далі — розгляд документа у Сенаті.
08.11.2023, 15:21