Японія пропонує провести незалежну перевірку щодо реагування ВООЗ на коронавірус

СВІТ
16 травня, 16:57
Японія пропонує провести незалежну перевірку щодо реагування ВООЗ на коронавірус
Фото: oodretail.ru

Японці вважають, що розслідування щодо ВООЗ повинні проводити незалежні структури.

Японія має намір ініціювати розслідування щодо реагування Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на пандемію коронавірусу. 

Про це повідомляє The Mainichi.

Зокрема, прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що на загальних зборах ВООЗ, які почнуться у понеділок, 18 травня, японська сторона запропонує Євросоюзу провести справедливе та незалежне розслідування щодо реагування організації на пандемію коронавірусу.

«Японія закликає розслідувати відповідні дії ВООЗ на пандемію коронавірусу. Пропозиція буде зроблена на загальних зборах ВООЗ, які розпочнуться у понеділок», – сказав Абе.

Крім того, японський міністр закордонних справ наголосив, що розслідування щодо ВООЗ повинен проводити незалежний орган.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтримав заклики провести міжнародне розслідування походження коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19. Столтенберг вважає, що таке розслідування дозволить запобігати пандеміям у майбутньому.
 

Читайте також:
Постраждали сотні людей, проте точну кількість встановити поки що неможливо.
вчора, 17:30
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
31 травня, 10:11
Авіасполучення планують відновити одночасно з ЄС.
18 травня, 21:37
Цінний вантаж буде переданий представникам Православної Церкви України для відправлення пасхальних богослужінь.
19 квітня, 11:40
Так ветеран дякує лікарям за допомогу в лікуванні раку і перелому шийки стегна, а також щоб підтримати їх у боротьбі з коронавірусом.
15 квітня, 17:29
Американські військові заблокували під’їзні дороги до траси М4.
22 лютого, 16:28