Єгипет допомагатиме ХАМАС «домовлятися» з Ізраїлем

СВІТ
01.06.2021, 12:33
Єгипет допомагатиме ХАМАС «домовлятися» з Ізраїлем

Військово-політична еліта Єгипту в особі голови державного розвідувального відомства посилює свій вплив на Сектор Ґаза.

У Каїрі хочуть не тільки зупинити багаторічне криваве палестинсько-ізраїльське протистояння, але й отримати від цього певні ґеополітичні дивіденди.

Задля цього до Ґази на переговори з керівництвом руху ХАМАС прибув директор Служби загальної розвідки "Мугабарат" генерал-майор Аббас Камель, передає "Al Jazeera".

Палестинську сторону представляв Яг'я Сінвар, за словами якого, було узгоджено низку пунктів стосовно довгострокового припинення ізраїльської аґресії.

«Спільно з головою єгипетської розвідки ми обговорили декілька насущних для нас проблем. Перш за все йдеться про необхідність зобов'язати Ізраїль негайно припинити військову окупацію Єрусалиму, Шейх-Джаррагу та всієї Палестини. Також ми вимагаємо зняти економічну блокаду, запроваджену ізраїльським режимом проти Ґази. Якщо це станеться, тоді спокій і стабільність можуть повернутися на палестинські землі», – прокоментував зустріч лідер ХАМАС Яг'я Сінвар.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Туреччина посилює свій вплив у країнах Північної Африки; у найближчих планах — будівництво власної військової бази у суданській столиці.

Читайте також:
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04 грудня, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23 листопада, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21 листопада, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23 жовтня, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16 жовтня, 18:56
Світ
Французький футболіст Карім Бензема засудив дії Ізраїлю.
16 жовтня, 08:02