Єрмак перетворив ОПУ на осучаснений ЦК КП(б)У

ПОЛІТИКА
09 листопада, 20:40
Єрмак перетворив ОПУ на осучаснений ЦК КП(б)У

Ви не знайдете у Конституції України згадок про жоден Офіс президента. Цей дивний орган потрібен державі приблизно, як возові п'яте колесо.

Про це заявив вітчизняний громадський діяч і співкоординатор руху «Простір свободи» Тарас Шамайда. Він стверджує, що головна будівля на вулиці Банковій у Києві перетворилася на подобу радянської структури з нагляду за окупованою територією.

Офіс президента, чи радше офіс Єрмака-Зеленського слід цілком вважати злоякісним органом, який намагається керувати всім — правоохоронними органами й телеканалами, зовнішньою політикою й культурою, парламентом, урядом і місцевою владою. Це все шкодить розвитку України, як незалежної демократичної держави.

«Офіс президента — це структура, що відіграє зараз приблизно таку саму роль, як в УРСР відігравав ЦК КПУ (і розташована, до речі, в тій самій будівлі на Банковій, де був ЦК), не просто не приносить жодної користі, вона завдає величезної шкоди, руйнуючи конституційний лад і правове поле країни», — заявив Тарас Шамайда.

А нині всілякі «офісні» діячі, чиї прізвища не потребують озвучення, знахабніли настільки, що почали роздавати вказівки армії та повчати її Головнокомандувача генерала Валерія Залужного. Президент по суті виконує заздалегідь вивчену роль, тоді як влада перебуває у руках інших осіб, яких український народ не обирав.

«Звичайно, величезна провина за те, що Україна перетворилася на «офісно-президентську республіку», лежить на депутатах керівної партії та урядовцях, які замість того, щоб бути реальною владою в країні, погодилися на роль обслуги Банкової. Але нікому і ніколи не пізно згадати про гідність, право й здоровий глузд. Бо це зайшло вже надто далеко. І тут справа не в персоналіях чи партіях. Хто б не був президентом, і які б люди не сиділи на Банковій, так не повинно бути!», — висновує Тарас Шамайда.

Читайте також:
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00
Опінії
Він нічого так і не зрозумів. Ні про цінності, ні про свій народ, ні про те, чому військо твій надійний гарант фізичного існування.
21 листопада, 18:35
Політика
Зеленський заявив, що росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити хаос усередині країни, щоб «змістити президента».
17 листопада, 14:07
Політика
Замість обіцяних Зеленським $4000, освітяни отримуватимуть $470.
15 листопада, 17:55