Єрмак перетворив ОПУ на осучаснений ЦК КП(б)У

ПОЛІТИКА
09.11.2023, 20:40
Єрмак перетворив ОПУ на осучаснений ЦК КП(б)У

Ви не знайдете у Конституції України згадок про жоден Офіс президента. Цей дивний орган потрібен державі приблизно, як возові п'яте колесо.

Про це заявив вітчизняний громадський діяч і співкоординатор руху «Простір свободи» Тарас Шамайда. Він стверджує, що головна будівля на вулиці Банковій у Києві перетворилася на подобу радянської структури з нагляду за окупованою територією.

Офіс президента, чи радше офіс Єрмака-Зеленського слід цілком вважати злоякісним органом, який намагається керувати всім — правоохоронними органами й телеканалами, зовнішньою політикою й культурою, парламентом, урядом і місцевою владою. Це все шкодить розвитку України, як незалежної демократичної держави.

«Офіс президента — це структура, що відіграє зараз приблизно таку саму роль, як в УРСР відігравав ЦК КПУ (і розташована, до речі, в тій самій будівлі на Банковій, де був ЦК), не просто не приносить жодної користі, вона завдає величезної шкоди, руйнуючи конституційний лад і правове поле країни», — заявив Тарас Шамайда.

А нині всілякі «офісні» діячі, чиї прізвища не потребують озвучення, знахабніли настільки, що почали роздавати вказівки армії та повчати її Головнокомандувача генерала Валерія Залужного. Президент по суті виконує заздалегідь вивчену роль, тоді як влада перебуває у руках інших осіб, яких український народ не обирав.

«Звичайно, величезна провина за те, що Україна перетворилася на «офісно-президентську республіку», лежить на депутатах керівної партії та урядовцях, які замість того, щоб бути реальною владою в країні, погодилися на роль обслуги Банкової. Але нікому і ніколи не пізно згадати про гідність, право й здоровий глузд. Бо це зайшло вже надто далеко. І тут справа не в персоналіях чи партіях. Хто б не був президентом, і які б люди не сиділи на Банковій, так не повинно бути!», — висновує Тарас Шамайда.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12