Єрмак повторно планує здати Україну?

ВІЙНА
12 лютого, 11:05
Єрмак повторно планує здати Україну?

Кабмін не дав грошей на встановлення фортифікаційних споруд «зуби дракона» у Запорізькій області.

Управління капітального будівництва Запорізької ОДА скасувало відкриті торги із закупівлі предметів оборонного призначення.

Про це свідчать дані системи ProZorro.

На початку січня 2024 року замовник оголосив тендер очікуваною вартістю 88,5 млн грн. Планувалася закупівля 45 тис. штук загороджувальних бетонних пірамід. До середини березня весь товар мав бути поставлений.

 Креслення «зубів дракона», які хотіла закупити влада Запорізької області
Креслення «зубів дракона», які хотіла закупити влада Запорізької області

15 січня місцева влада провела аукціон, на який прийшли три учасники. Запорізьке ТОВ «Алд інжиніринг та будівництво» запропонувало найкращу ціну – 70,2 млн грн.

Єрмак повторно планує здати Україну?_3
Єрмак повторно планує здати Україну?_5

Однак замовник оголосив про скасування тендера через відсутність фінансування з державного бюджету.

У службовій записці директора департаменту фінансів Запорізької ОДА Сергія Медвідя сказано: відповідно до постанови Кабміну від 29 грудня 2023 року №1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні», обласні військові адміністрації є замовниками закупівлі робіт та послуг оборонного призначення.

Водночас як констатував посадовець, кошти на рахунки Запорізької обласної військової адміністрації з державного бюджету не надійшли.

Єрмак повторно планує здати Україну?_7

Також відсутній розпорядчий документ Кабміну щодо розподілу коштів з держбюджету Запорізькій області на вищезазначені цілі.

Крім цього, управління капітального будівництва Запорізької ОДА відмінило інший тендер щодо закупівлі обладнання для зведення взводно-опопрного пункту очікуваною вартістю 117 млн грн. Цього разу причиною стала відсутність заявок від потенційних учасників.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Зеленський досі не ввів санкції щодо колишнього першого заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова.
19 квітня, 18:29
Війна
Володимир Зеленський, у якого в травні 2024 року закінчуються президентські повноваження, вирушив у передвиборний тур прифронтовими містами.
19 квітня, 15:39
Опінії
Ну так це презентує Офіс Президента, читай сам ЗЄрмак.
17 квітня, 17:03
Війна
Зеленський заявив, що новий контрнаступ України буде успішнішим, ніж попередній.
10 квітня, 16:41
Позиція
Володимир Зеленський призначив колаборанта зі «Слуги урода» та ідейну членкиню ОПЗЖ та Партії регіонів представляти Україну у Європарламенті
08 квітня, 16:20
Політика
Злочинців притягує місце їхніх злочинів.
31 березня, 17:00