Єрмак приначив свого секретаря РНБО

Опінії
27 березня, 09:07
Єрмак приначив свого секретаря РНБО

Замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Призначення секретарем РНБОУ Олександра Литвиненка – багаторічного друга сім’ї глави держави Андрія Борисовича Єрмака (нехай святиться ім’я Його!) – розбурхало чималу радість у наших серцях.

Ще ба пак — замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду, нарешті, посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака, молодшого брата нинішнього глави держави.

Про дружбу між Литвиненком і Єрмаком-молодшим стало відомо в 2020 році, коли в соцмережах розійшлись відеозаписи, зроблені прихованою камерою, на яких Денис Борисович торгував державними посадами — наприклад, обговорювалась сума в 620 тис. доларів за посаду директора Іллічівського порту (утім, брат Єрмака в наступному запевняв журналістів, що його слова були вирвані з контексту й він дбав виключено про державний інтерес, а не про власну кишеню).

Ось тоді акули пера й гієни клавіатури узнали, що в 2015-2019 роках Олександр Литвиненко протирав штани на посаді заступника секретаря РНБОУ, а молодший брат Єрмака рахувався в нього радником на громадських засадах.

Після того, як Литвиненко в серпні 2019 року був призначений директором Інституту стратегічних досліджень, він перетягнув в цей Інститут Дениса Єрмака, знайшовши йому посаду в адміністративно-господарському відділі. Власне, перебуваючи на цій посаді Єрмак-молодший і засвітився на записах, зроблених у ході НСРД.

Що цікаво — Єрмак-старший досі впевнений, що розмови його молодшого брата записували орли Баканова з 5 управління Департаменту контррозвідки СБУ, який на той час очолював Роман Червінський.

Червінський за це вилетів з СБУ, як корок з пляшки, деякий час переховувався в свого друга Бурби в ГУР МО, а зараз розглядає небо скрізь заґратоване вікно камери.

Втім, посадили його не за реальні злочини (вбивство журналіста Павла Шеремета чи адвоката Юрія Грабовського, наприклад) і, тим більше не за стеження за братом Єрмака, а за любов до Петра Порошенка й участь у брудних політичних акціях. Але то вже інша історія.

Читайте також:
Політика
«Слуга урода» Микита Потураєв заявив, що «змушений задумуватися про запровадження воєнної цензури»
20 квітня, 12:17
Опінії
Безвольний та несамостійний Зеленський при всесильному сірому кардиналі Єрмаку — це повна імпотенція та безвідповідальність влади.
18 квітня, 10:03
Опінії
Романи антиутопії вже не здаються настільки вигаданими.
15 квітня, 10:13
Політика
У рамках передвиборної кампанії Зеленський і Єрмак закупили автозаки, а тепер купують кайданки
01 квітня, 10:35
Політика
Депутати Безугла і Третьякова пропонують карати довічним ув’язненням з конфіскацією за привласнення державних функцій
26 березня, 09:08