Єрмак велів звільнятися, або скидаємо баласт

ПОЛІТИКА
17.01.2023, 12:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Радник Єрмака назвав свій вчинок «прикладом цивілізованої поведінки»

Позаштатний радник голови Офісу президента у Facebook виклав фото заяви на звільнення, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

Заява на звільнення
Заява на звільнення

«Написал заявление об уходе с должности.Хочу показать пример цивилизованного поведения: принципиальная ошибка, значит, в отставку», – підписав фото скандальний блогер.

Нагадаємо, радник Офісу президента Олексій Арестович визнав, що зробив помилку, говорячи про те, що ракету, яка впала на багатоповерхівку в Дніпрі, нібито збили українські сили ППО і попросив вибачення, проте не перед усіма. Про це він розповів в ефірі спільної програми із правозахисником Марком Фейгіним, 16 січня.

Проте, на думку Арестовича, допущена помилка не відповідає хвилі критики в його бік, а також додав, що жодних юридичних наслідків його заява не викликала. А винні в усьому – працівники «бот-мереж», які, на його думку, пов’язані з Віктором Медведчуком, Петром Порошенком та росією.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12