Єрмак велів звільнятися, або скидаємо баласт

ПОЛІТИКА
17 січня, 12:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Радник Єрмака назвав свій вчинок «прикладом цивілізованої поведінки»

Позаштатний радник голови Офісу президента у Facebook виклав фото заяви на звільнення, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

Заява на звільнення
Заява на звільнення

«Написал заявление об уходе с должности.Хочу показать пример цивилизованного поведения: принципиальная ошибка, значит, в отставку», – підписав фото скандальний блогер.

Нагадаємо, радник Офісу президента Олексій Арестович визнав, що зробив помилку, говорячи про те, що ракету, яка впала на багатоповерхівку в Дніпрі, нібито збили українські сили ППО і попросив вибачення, проте не перед усіма. Про це він розповів в ефірі спільної програми із правозахисником Марком Фейгіним, 16 січня.

Проте, на думку Арестовича, допущена помилка не відповідає хвилі критики в його бік, а також додав, що жодних юридичних наслідків його заява не викликала. А винні в усьому – працівники «бот-мереж», які, на його думку, пов’язані з Віктором Медведчуком, Петром Порошенком та росією.

Читайте також:
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00
Опінії
Він нічого так і не зрозумів. Ні про цінності, ні про свій народ, ні про те, чому військо твій надійний гарант фізичного існування.
21 листопада, 18:35
Політика
Зеленський заявив, що росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити хаос усередині країни, щоб «змістити президента».
17 листопада, 14:07
Політика
Замість обіцяних Зеленським $4000, освітяни отримуватимуть $470.
15 листопада, 17:55
Політика
Ви не знайдете у Конституції України згадок про жоден Офіс президента. Цей дивний орган потрібен державі приблизно, як возові п'яте колесо.
09 листопада, 20:40
Позиція
Зеленський, який чотири рази ухилився від можливості бути воїном, розповів про сакралізацію смерті воїна.
09 листопада, 19:55