Єрмак вийшов з СІЗО

КРИМІНАЛ
18 травня, 10:59
Єрмак вийшов з СІЗО

Вранці 18 травня ексглава Офісу президента Андрій Єрмак вийшов з СІЗО після того, як за нього внесли заставу.

Про це повідомляє Українська правда.

Єрмак розповів, що сидів у платній камері і що не знає, хто за нього вносив заставу.

Читайте також:
Кримінал
Раніше Миронюку знижували альтернативну заставу зі 126 до 112 мільйонів гривень.
23 червня, 18:40
Кримінал
Активи з орбіти Чернишова та Єрмака виставили на продаж, попри арешт корпоративних прав у справі «Династія».
13 червня, 07:23
Кримінал
Але поліція провела у нього обшуки.
11 червня, 14:05
Політика
45 мільйонів для своїх: у «Сенс Банку» готують страховий тендер під одного переможця.
02 червня, 19:29
Політика
Сергій Шефір переписав на дружину елітну нерухомість після викриття схеми підкупу «слуг».
29 травня, 18:29
Політика
Ігор Хмельов із 2022 року скуповував землю та відпочинкові комплекси біля Буковелю.
22 травня, 12:33